پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

عصر امروز:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از روند موزه‌آرایی، تکمیل و راه‌اندازی مرکز فرهنگی دفاع‌مقدس آذربایجان‌غربی بازدید به عمل آورد.

به گزارش اروم‌نیوز، سردار سرلشکر محمد باقری عصر امروز و در ادامه سفر خود به آذربایجان‌غربی، با حضور در محل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی، از روند موزه‌آرایی، تکمیل و راه‌اندازی مرکز فرهنگی دفاع‌مقدس این استان بازدید کرد.

وی در این بازدید، علاوه بر بررسی وضعیت اقدامات انجام‌شده در راستای راه‌اندازی این مجموعه فرهنگی، در جریان اقدامات بنیاد حفظ آثار استان نیز قرار گرفت.

در جریان این بازدید، سردار سرتیپ محسن تیموری مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی، با اشاره به وضعیت جغرافیایی و موقعیت مرزی استان، توضیحاتی را در خصوص نحوه ساخت و تجهیز این مرکز فرهنگی ارائه داد.

سردار سرتیپ «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه، سردار سرتیپ «محمدتقی اوصانلو» فرمانده قرارگاه حمزه(ع) نیروی زمینی سپاه در شمالغرب کشور، سردار سرتیپ دوم «عابدین خرّم» فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی و جمعی از معاونین ستاد کل و قرارگاه حمزه(ع) نیز در این دیدار سرلشکر باقری را همراهی می‌کردند.

 

 

برچسب ها : برچسب ها: ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=272003

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه