پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی عنوان کرد:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: مردم آذربایجان غربی با حضور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان روحیه ذاتی استکبار ستیزی خود را به دنیا اعلام می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا بابازاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال ۱۳ آبان اظهار کرد: از شروع انقلاب اسلامی ایران تا پیروزی آن و از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون رخدادهای مختلفی اتفاق افتاده که بین این ها ۱۳ آبان به خاطر وجود ۳ رویداد مهم تاریخی در آن از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی، افزود: تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه توسط رژیم ستمشاهی در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، به خاک و خون کشیده شدن دانش آموزان معترض به رژیم و دخالت های آمریکا در ۱۳ آبان ۵۷ و همچنین تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام موجب شد تا مجلس شورای اسلامی طی مصوبه ای که به تایید شورای نگهبان رسید، ۱۳ آبان را به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ثبت کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، با تاکید بر خوی استکباری آمریکا اذعان کرد: خوی استکباری آمریکا اورا وادار می کند تا کینه توزی خود را نسبت به ایران و جمهوری اسلامی بیشتر کند و در این راستا بحران های مختلفی را برای کندی حرکت و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران ایجاد می کند.

حجت الاسلام بابازاده، ادامه داد: در این شرایط جهانی که استکبار هر روز خصم و کینه خود را از ایران به نمایش گذاشته، مردم روحیه استکبار ستیزی خود را باید بیش از پیش به جهانیان و سردمداران غرب نشان دهند.

وی، با بیان اینکه ۱۳ آبان فرصت مناسبی برای نمایش قدرت مبارزه مردم با استکبار است، افزود: ایران و ایرانی باید مقاومت خود را مورد توجه قرار داده و اندیشه استکبار ستیزی خود را تقویت و مورد توجه قرار دهد.

۱۳ آبان شعار مرگ بر آمریکا را جهانی می کند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، با بیان اینکه ۱۳ آبان شعار«مرگ بر آمریکا» را جهانی می کند، اضافه کرد: تجمع های مردمی استکبار ستیزی که در سر تا سر دنیا وجود دارد در روز ۱۳ آبان ساماندهی و بازتاب داده می شوند.

وی، ادامه داد: ۱۳ آبان بهترین فرصتی است که موجب آگاهی و شناخت نسل جوان نسبت به توطئه های خصمانه آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی ایران می شود، بنابراین حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان موجب تبیین اندیشه های امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در مورد ماهیت سلطه گرایانه آمریکا می شود.

اعلام انزجار مردم ایران نسبت به ترامپ در ۱۳ آبان

حجت الاسلام بابازاده، با اشاره به برگزاری متفاوت راهپیمایی در ۱۳ آبان امسال گفت: ملت فهیم ایران اسلامی و به ویژه مردم غیور آذربایجان غربی نسبت به سخنرانی سخیف و اهانت های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط او، در راهپیمایی امسال نسبت به ترامپ و استکبار جهانی اعلام انزجار می کنند.

مشارکت دستگاه های استان در برگزاری باشکوه راهپیمایی ۱۳ آبان

وی، با بیان اینکه دستگاه های مختلف استان همکاری و مشارکت ویژه ای در برگزاری راهپیمایی امسال دارند، بیان کرد: سخنرانی در نماز جمعه ۱۲ آبان، استفاده از ظرفیت روحانیان در مساجد و مدارس برای تشریح چهره منحوس استکبار و تقویت روحیه استکبار ستیزی میان مردم و نیز استفاده از ظرفیت نشست های حلقه های صالحین پایگاه های بسیج از جمله این موارد است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=271760

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۳ آبان , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷

ویژه نامه