اندازه فونت : +
مدیر توسعه و منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی:

استخدام بیش از ۵۰۰ نفر نیروی پزشکی و پیراپزشکی در بیمارستان کوثر ارومیه

مدیر توسعه و منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بیش از ۵۰۰ نفر نیروی پزشکی و پیراپزشکی در بیمارستان کوثر ارومیه استخدام می شوند.

احمد وطنی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به روند احداث بلوک زایمان بیمارستان کوثر ارومیه، اظهار کرد: اسکلت دیواره های خارجی و تیغه های داخلی این بیمارستان به اتمام رسیده و تاسیسات مکانیکی، برقی و اجرای بخشی از نمای ساختمان حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی، با اشاره به میزان اعتبار هزینه شده در این بیمارستان افزود: تا کنون حدود ۵ میلیارد ريال برای این بیمارستان هزینه صرف شده و قریب به ۶۰ درصد پیشرفت کلی دارد.

مدیر توسعه و منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی آذربایجان غربی، در پاسخ به زمان بهره برداری از این بیمارستان، اذعان کرد: انتظار می رود تا پایان سال جاری شاهد افتتاح این بیمارستان تخصصی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم استان باشیم.

وطنی با اشاره به استخدام نیروهای متعدد پزشکی در این بیمارستان گفت: انتظار می رود با اتمام و بهره برداری این طرح، بیش از ۵۰۰ نفر نیروی پزشکی و پیراپزشکی در بیمارستان کوثر ارومیه استخدام می شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=271742