پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی:

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی ۱۴ موکب دارد از این تعداد ۱۳ موکب آن مخصوص اسکان و تغذیه زوار  است.

سید حسن حسینی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به تعداد موکب های آذربایجان غربی در مسیر پیاده روی زائران اربعین حسینی، اظهار داشت: آذربایجان غربی ۱۴ موکب دارد که از این تعداد ۱۳ موکب آن مخصوص اسکان و تغذیه زوار می باشد.

وی، با اشاره به اعلام آمادگی آذربایجان غربی برای ارائه خدمت به زوار افزود: روزانه ۳۰ هزار غدا بین زوار حسینی پخش خواهد شد و همچنین برای اسکان ۱۰ هزار نفر جای اسکان برای زوار در نظر گرفته شده است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی، افزود: اکیپی از پرسنل  بیمارستان عافیان به بیمارستان صحرایی ۳۲ تختخوابی در نظر گرفته شده در کشور عراق اعزام می شوند و علاوه بر این بیمارستان صحرایی در هر موکب یک تیم امدادی حضور خواهند داشت.

وی، در خصوص آمار زائران پیاده روی حسینی گفت: در سال گذشته زائران پیاده روی اربعین حسینی در استان ۲۱ هزار نفر بوده و امسال نیز این رقم به ۲۵ هزار نفر می رسد که نسبت به سال گذشته حدود ۲۰ درصد افزایش داشته ایم.

حسینی، تاکید کرد: زائران ویزاهای خود را از دفاتر مجاز اعلام شده تهیه کنند چون یک عده از افراد سودجو در غالب کاروان ها از زائران پول دریافت می کنند که این غیرمجاز است و همه موکب های آذربایجان غربی رایگان می باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها : برچسب ها: , , ,
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=271715

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه