پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با تاکید بر لزوم استفاده از مدیران بومی و آشنا به پتانسیل‌های موجود در استان، گفت: بحث معیشت مردم و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود جزو اصلی‌ترین برنامه‌های استاندار جدید باشد.

به گزارش اروم‌نیوز، حجت‌الا‌سلام‌و‌المسلمین سید مهدی قریشی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: استاندار قبلی در رفتار خود بیشتر بر محور اعتدال و دوری از افراط و تفریط در برنامه‌ریزی‌ها حرکت کرد و امیدواریم استاندار جدید نیز این رویه را ادامه دهد.

وی، افزود: شناختی از استاندار جدید نداریم و با اعتمادی که به وزیر کشور و تیم مدیریتی دولت داریم این انتصاب را می‌پذیریم و امیدواریم نتیجه خوبی برای استان داشته باشد.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: در این روزها که زمان تغییر مدیریت در استان است، برخی به‌دنبال روی کار آمدن نیروهای افراطی هستند که امیدواریم استاندار جدید با تدابیر خود مقابل این رفتارها ایستاده و مشی اعتدالی مدیریت قبلی را ادامه دهد.

وی، با اشاره به اینکه آذربایجان‌غربی استانی حساس است، گفت: با توجه به هم‌مرزی با کشورهای مختلف و پتانسیل‌های موجود امیدواریم دولت خدمات و عنایات ویژه‌ای در مدیریت جدید داشته باشد تا به این ترتیب شاهد حل و فصل مشکلات موجود باشیم.

حجت‌الاسلام قریشی، در پایان سخنانش تاکید کرد: خواسته دیگر ما از استاندار جدید استفاده از نیروهای بومی است. متاسفانه برخی افراد یک اتوبوس اکیپ با خود به استان ها می برند که ان شاالله استاندار جدید چنسن رویه ای را اتخاذ نخواهد کرد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270746

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه