پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده خبرگان رهبری:

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: ترامپ هیچ گونه آشنایی با الفبای اخلاق، تاریخ، حقوق، سیاست و واقعیات دنیای امروز نداشته و آنچه را که اسرائیل دیکته می کند رابرزبان می آورد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجواد مجتهد شبستری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به سخنرانی اخیررئیس جمهور آمریکا، اظهار داشت: سخنان رئیس جمهورآمریکا برای مردم ایران تازگی ندارد. اکنون ۴۰ سال است که این تهدیدات و تهمت ها را علیه ایران می زنند.

وی، از داشتن چنین رئیس جمهوری برای مردم آمریکا اظهار تاسف کرده و تصریح کرد: رئیس جمهور محترم ایران پاسخ قاطعی به سخنان رئیس جمهور آمریکا داده و مواضع ایران را در این رابطه بیان کرد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، عنوان کرد: از سخنان رئیس جمهور آمریکا این گونه برداشت می شود که ترامپ هیچ گونه آشنایی با الفبای اخلاق، تاریخ، حقوق، سیاست و واقعیات دنیای امروز نداشته و آنچه را که اسرائیل دیکته می کند را بر زبان می آورد.

وی، گفت: کسانی از سخنان رئیس جمهور آمریکا استقبال کردند که در راس آن ها اسرائیل و از کشورهای منطقه نیز عربستان و بحرین و چند کشور دیگر و سازمان منفور جاهدین خلق بوده اما واقعیت این است که ایران هیچ ارزشی برای سخنان رئیس جمهورآمریکا قائل نیست.

حجت‌الاسلام شبستری، افزود: ملت ایران  از طریق یک راهپیمایی بزرگ و سراسری و پرشور پاسخ دندان شکنی به آمریکا و همه دشمنان ایران خواهند داد تا همه بدانند ایران هرگز از راهی که رفته هرگز پشیمان نبوده و هیچ ارزشی برای این یاوه گویی ها قائل نخواهد بود.

وی، بیان داشت: آمریکا ملت ایران را به تروریست بودن متهم کرده و حال اینکه خود آمریکا ریشه تروریست بوده و حامی تروریست های جهان اسرائیل است.

این عضو خبرگان رهبری، گفت: آمریکا نظام ایران را یک نظام دیکتاتور خوانده در حالی که در سراسر ایران انتخابات برگزار می شود و مردم رئیس جمهور کشور را با رای مستقیم انتخاب کرده و رهبری را نیز با رای غیرمستقیم انتخاب می کنند.

وی، تصریح کرد: ۴۰ سال است که در ایران انتخابات انجام می شود در صورتی که در بعضی از کشورها حتی رنگ و بویی از انتخابات وجود ندارد.

حجت الاسلام شبستری، افزود: سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا باردیگردرپیش بینی های مقام معظم رهبری را تحقق بخشید و همانطوریکه ایشان فرموده بودند که آمریکا از دشمنی خودش علیه ملت ایران دست بر نداشته روشن شد.

وی، گفت: امیدوار هستیم از سوی مسئولین و مردم ایران جواب قاطع و دندان شکنی دریافت کنند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، در پایان عنوان کرد: این گونه سخنان نه فقط به نفع آمریکا بلکه به ضرر آمریکا و حامیان آن ها در منطقه خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270744

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه