پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده آشوریان و کلدانیان ایران در مجلس شورای اسلامی:

نماینده آشوریان و کلدانیان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار همکاری مدیران و مسئولان با استاندار بیش از پیش وجود دارد تا بتوانند نتیجه مطلوب را بدست بیاورند.

یوناتن بت کلیا در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به انتصاب فردی غیربومی به عنوان استاندار جدید آذربایجان غربی، اظهار داشت: تمامی نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی تلاش خودرا جهت ابقای استاندار سابق داشتنداما تصمیم و تدبیر دولت بر انتصاب فردی غیر بومی به عنوان استاندار بود.

وی، افزود: استاندار جدید یکی از افراد شاخص مجلس در دوران نمایندگی خود بوده و نیازمند کمک ها و همکاری های مسئولین و مدیران استان در تمامی زمینه ها می باشد.

نماینده آشوریان و کلدانیان ایران در مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر از عملکرد استاندار سابق تاکید کرد: مسئولین و مدیران کل باید با در اختبیار گذاشتن اطلاعاتی دقیقو کامل از زمینه های فعالیتی خود در هرچه بهتر و مطلوب تر عمل کرد استاندار همکاری داشته و پشتیبان وی در تمامی زمینه ها باشند.

بت کلیا، ادامه داد: آذربایجان غربی دارای پتانسیل های گردشگری بسیار زیاد است باید با برنامه هایی دقیق بتوان استان را به وضعیت مطلوب گذشته خود بازگردانده و به نیازها مردم در حدی مطلوب پاسخ داده شود.

وی تصریح کرد: آذربایجان غربی منطقه ای از حضور اقشار و ادیان مختلف است که با وحدت و صمیمیت در کنار یکدیگر تشکیل شده اند در ابتدا باید با تدابیر لازم جهت تقویت این اتخاد و همدلی تلاش شود.

نماینده آشوریان و کلدانیان ایران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پیشرفت های استان همسایه و ساکن ماندن وضعیت آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرده و گفت: امیدواریم استاندار جدید گام هایی در جهت پیشرفت هر چه بیشتر استان بردارد همانگونه که دو فرد ارومیه ای در استان آذربایجان شرقی در زمان استانداری خود مطلوب ترین عملکرد هارا داشتند.

بیت کلیا، از همکاری و مساعدت های نمایندگان آذربایجان غربی با استاندار جدید خبر داد و گفت: همه ی نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس شورای اشلامی یار و یاور استاندار جدید در تمامی زمینه ها بوده و در تمامی لحظات همراه و همکار وی خواهند بود تا بتوانیم استانی آباد تر از همیشه در این دوره داشته باشم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270658

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه