پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

حضرت پور:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر استاندار منتخب بتواند در آذربایجان غربی تحول ایجاد کرده و از باند بازی ها و جناح بندی های سیاسی بدور باشد نمایندگان از ایشان حمایت می کنند.

روح الله حضرت پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اولویت اصلی استاندار جدید آذربایجان غربی حل مشکلات مردم و عمل به وظایف قانونی اشاره و اذعان داشت: استاندار جدید آذربایجان غربی پیگیر حل مشکلات معیشتی مردم و عمل به وظایف قانونی باشد.

وی، افزود: به عنوان یک نمایند مردم در مجلس، پیگیر حل مشکلات معیشتی، بحران دریاچه ارومیه و پیشرفت استان در جهت های مختلف و نظارت مستقیم بر عملکرد استاندار جدید را انجام می دهند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، به حمایت نمایندگان از استاندار جدید در صورت بی طرفی از فضای سیاسی اشاره کرد و گفت: اگر استاندار منتخب، وارد فضاسازی های سیاسی، جناح بندی ها، باند بازی ها، سیاسی کاری ها نشود، نمایندگان همانند آقای سعادت تا آخرین لحظه از ایشان حمایت می کنند چرا که اولویت حل مشکلات مردم است.

وی، به توانایی استاندار جدید برای پیش برد آذربایجان غربی به سمت پیشرفت اشاره کرد و گفت: اگر استاندار جدید بتواند آذربایجان غربی را به سمت پیشرفت و حل مشکلات معیشتی و اقتصادی استان هدایت کند نمایندگان نیز برای تسریع در این کار از وی حمایت می کنند اما اگر نتواند و در این مسیر ناموفق باشد نمایندگان نقش نظارتی را در مجلس ایفا کرده و برخورد قاطعی می کنند.

حضرت پور، در ادامه سخنان خود تصریح کرد: نمایندگان به استاندار جدید خوش بین بوده و هیچ قضاوت عجولانه ای درباره ایشان نکرده اند، مسئولین صرفا جهت توسعه اقتصاد، اشتغال، درآمد، معظل دریاچه ارومیه، کشاورزی و سایر مشکلات مهم استان تلاش و نظارت کنند.

وی، در پایان سخنان خود به حمایت از استاندار پیشین اشاره کرد و افزود: دلیل اصلی حمایت چند تن از نمایندگان و مسئولین از آقای سعادت به خاطر کار های اساسی و زیر ساخت های انجام شده در سطح استان بود تا بتوانند در اتمام این پروژه ها موفق باشند و عملکرد فرا جناحی داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270662

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه