پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرمانده عملیات قرارگاه ثارالله:

فرمانده عملیات قرارگاه ثارالله گفت: با هوشیاری ملتهای منطقه و پشتیبانی ملت ایران امروز تمامی این گروهها در مسیر زوال و نابودی قرار گرفته اند.

به گزارش اروم نیوز، فرمانده عملیات قرارگاه ثارالله در یادواره سرداران و ۱۰۰۸ شهید سرافراز خوی با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء گفت: در ۳۷ سال پیش در چنین روزی دشمن بعثی با استفاده از صدها فروند هواپیمای جنگی به ایران اسلامی حمله کرد و جنگ را آغاز نمود ولی دلاورمردان و شیرزنان این سرزمین، با جان و دل از این سرزمین دفاع کردند و پس از گذشت هشت سال جنگ را خاتمه دادند.

وی متذکر شد: اگر ما آمادگی امروز را در ۳۷ سال پیش داشتیم، به طور قطع صدام و دیگر دشمنان این مرز و بوم فکر حمله به ایران، حتی به ذهنشان خطور نمی‌کرد، چه برسد که جرأت حمله را داشته باشند.

شعبانی با اشاره به شرایط کنونی اظهار داشت: باعت تأسف است که از ۵۰ کشور اسلامی حتی یک نماینده در شورای امنیت سازمان ملل متحد وجود ندارد و حق مسلمانان مظلوم پایمال می‌شود؛ ما نمی‌خواهیم در جهان به مظلومی ظلم و ستم روا شود و ما خواستار رعایت عدالت در جهان هستیم و از هر مظلومی دفاع و با هر ظالمی مقابله و مبارزه خواهیم نمود.

وی با اشاره به ظهور استکبار در لباس گروه های تکفیری افزود: با هوشیاری ملتهای منطقه و پشتیبانی ملت ایران امروز تمامی این گروهها در مسیر زوال و نابودی قرار گرفته اند.

سردار شعبانی ضمن اشاره به جنایتها و وحشی‌گری های عناصر تکفیری در سراسر منطقه خاورمیانه و کشورهای اسلامی گفت: تجهیز و در واقع حمایت این گروه های تکفیری امروز به دست آمریکا و اسرائیل و متحدین آنها صورت می گیرد و در حقیقت ترجمان امروز شعار هیهات من الذله، مرگ بر امریکا است، چرا که همه این فتنه گری ها و ناامنی ها نتیجه نقشه های شیطانی آنها می باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270685

اخبار مرتبط

نظرات

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه