پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار استفاده مطلوب از پتانسیل های بین المللی استان توسط استاندار جدید آذربایجان غربی را داریم چراکه وی دارای حمایتی قوی از سوی وزارت امورخارجه است.

هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به نقاط قوت و ضعف استاندار جدید آذربایجان غربی اظهار داشت: نداشتن شناخت از آذربایجان غربی و پتانسیل های موجود در استان و نیز سابقه کارهای اجرایی از نقاط ضعف و همچنین بین المللی بودن وی و سوابق کار در وزارت امور خارجه را می توان ازنقاط مثبت استاندار جدید برشمرد.

وی، افزود: آذربایجان غربی به دلیل هم مرزی با ۳ کشور دارای بیشترین پتانسیل در زمینه روابط بین المللی است، وی به دلیل داشتن پشتوانه های قوی در وزارت امور خارجه می تواند سرمایه گذاران را جذب استان کرده و در جهت ارتقای وضعیت کنونی استان تلاش کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به اینکه آذربایجان غربی اولین استاندار سیاسی خود را تجربه می کند باید منتظر عملکر وی در استان باشیم و انتظار می رود استاندار جدید برنامه محور بوده و با انتخاب مدیران کارآمد سعی در رشد شاخص‌های توسعه استان داشته باشد.

وی، ادامه داد: به دلیل سوابق نمایندگی آقای شهریاری انتظار می رود تعامل کافی با تمام نمایندگان استان در جهت توسعه استان داشته باشد چراکه وی در مجلس هشتم با بیشتر نمایندگان استان همکاری داشته و انتظار تداوم این همکاری ها را بیشتر از قبل داریم.

بهادری، تاکید کرد: جهت اجرایی شدن هر چه بهتر برنامه های استاندار جدید باید همگان در حمایت از او اهتمام داشته و به نحوی احسن حمایت شود تا بتوان دوره ای مفید برای استان را رقم بزند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270626

اخبار مرتبط

نظرات

دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه