پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر لزوم برگزاری جلسات مسئولین با جوانان تاکید کرد.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز گذشته در نشست صمیمی «گفتمان جوانان و ورزشکاران دفاع مقدس و قیام عاشورا» که در محل دفتر امام جمعه ارومیه برگزار شد، سن جوانی را فرصت و غنیمتی ارزشمند عنوان کرد که می بایست قبل از فرارسیدن پیری قدر آن را دانست.

وی، به افتخار آفرینی جوانان کشور و استان آذربایجان در میادین مختلف و عرصه های ورزشی اشاره کرد و افزود: همین اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهان بزرگترین افتخار و توفیق است.

امام جمعه ارومیه، ایستادن در برابر گناهان در زندگی دنیوی را نیز نوعی مسابقه دانست و تصریح کرد: دنیا محل گلاویز شدن با گناهان و هواهای نفسانی است بنابراین مدال اصلی این است که انسان در قیامت بتواند از فرشتگان الهی دریافت نماید.

حجت الاسلام قریشی، در بخش دیگر سخنان خود به مطالبات برخی از جوانان حاضر در این جلسه پاسخ داد و افزود: با توجه به اینکه وظیفه بنده رساندن بخشی از مطالبات شما جوانان به گوش مسولان است تا جایی که  بتوانم و مصلحت باشد چه از تریبون نماز جمعه و چه تریبون های دیگر به صورت صریح و شفاف بیان خواهم کرد و اگر مطلب خاصی باشد که باز نیاز به مطالبه گری از مسولان باشد بایستی اطلاع و یادآوری شود.

وی، گفت: از طرفی هم شما جوانان باید پیگیر مطالباتی باشید که بنده از مسولان دارم تا در نهایت مسولان در فضایی قرار گیرند که پاسخگو باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، با ابراز امیدواری از برگزاری چنین جلساتی با جوانان بر تداوم برگزاری آن تاکید کرد و اظهار داشت: بنده به خاطر ندارم تا کنون جلسه ای در این محل ترتیب داده شود که از جوانان با خط و جناح خاصی دعوت شود بنابراین بار دیگر یادآور می شویم که حضور همه جوانان با تفکرات مختلف در جلسات ارزشمند و ضروری است.

حجت الاسلام قریشی، در خصوص اختلاف افکنی برخی سودجویان در استان نیز افزود: در این موضوع نیز تا جایی که ممکن و در حد توان بنده باشد حضور پیدا کرده ام و از این پس هم سعی خواهم کرد از تداوم اینگونه موارد جلوگیری شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270395

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه