پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان غربی:

مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان غربی گفت: دیده شدن شاعران جوان در عرصه دفاع مقدس بعد از چند سال نشان دهنده رویش ها و ارزش های جدید در این زمینه است

 

مجتبی حاجی زاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز اظهار داشت: کارگاه و عصر شعر دفاع مقدس با همت سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان غربی و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن ادبی و هنری تشنه رود، حوزه هنری انقلاب اسلامی، بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی روز پنجشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۶ عصر در نهاد کتابخانه های عمومی استان برگزار می شود.

وی، تصریح کرد: عنوان کارگاه عصر شعر به صورت دفاع مقدس در امتداد عاشورا است که در این مراسم از جوانان و شاعران آذربایجان غربی حضور یافته و به شعرخوانی می پردازند.

مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان غربی در خصوص اهداف اجرای این کارگاه گفت: هدف از برگزاری کارگاه عصر شعر زنده نگه داشتن یاد و نام رزمندگان و ایثاگران ۸ سال دفاع مقدس، زنده نگه داشتن یاد و نام خانواده شهدا و تجلیل از پیشکسوتان عرصه هنر، ادب و شعر استان انجام می گیرد.

حاجی زاده در پایان سخنان خود عنوان کرد: این برنامه ها برای حمایت از شاعران جوان و دیده شدن آن ها در این عرصه که بعد از گذشت چند سال از دفاع مقدس نشان دهنده رویش ها و ارزش های جدید در زمینه دفاع مقدس هستند، برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=269618

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

ویژه نامه