پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه:

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: روزانه به صورت میانگین ۴۸۰ تن زباله در شهر ارومیه تولید می شود که این زباله ها باید در مبدا و مقصد تفکیک شوند.

عزیز قال در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز اظهار داشت: روزانه به صورت میانگین ۴۸۰ تن زباله در شهر ارومیه تولید می شود که این زباله ها باید در مبدا و مقصد تفکیک شوند.

وی تصریح کرد: شهروندان درتفکیک زباله ها از مبدا نهایت همکاری لازم را با اکیپ های شهرداری داشته باشند و از مخزن هایی که در نقاط مختلف شهر جای گذاری شده استفاده کنند تا در حفاظت از محیط زیست قدمی جدی برداشته باشیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه، افزود: برای تسریع در جمع آوری زباله ها و تفکیک از مبدا، شهرداری ارومیه ۳ مکان مشخص برای جمع آوری این زباله ها تعیین کرده است که اعم از، فلکه مولوی، فلکه خیرین، فلکه رودکی که برای دریافت زباله های تفکیک شده از همشریان روزانه دریافت و برای بازیافت به کارخانه های مورد نظر انتقال داده می شود.

وی، در ارتباط با بازیافت زباله ها گفت: به دلیل مساله حقوقی پیمانکار شهرداری و راکد ماندن بازیافت زباله ها، پسماندهایی که از سطح شهر جمع آوری شده در میان کوه های نازلو تخلیه می شوند که دارای مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست است.

قال تصریح کرد: رکودهای اخیر باعث شده درآمدهای حاصل از شهرداری تحت تاثیر قرار گرفته است و درخواست ما از همشهریان فیش های نوسازی که همکاران ما به همشهریان میرسانند این فیش ها را به موقع پرداخت کرده تا در خدمت رسانی به همشهریان با مشکل خاصی مواجه نباشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=267424

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه