پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی؛

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی کنگره ۱۲هزار شهید استان در آبان ماه سال جاری خبر داد .

به گزارش اروم نیوز سردار عابدین خرّم در مراسم اختتامیه هشتمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان غربی، ضمن اظهار امیدواری از حضور پر شور رسانه ها گفت: کنگره ۱۲ هزار شهید استان آبان ماه امسال برگزا خواهد شد و امیدواریم رسانه های استان در انعکاس اخبار این کنگره همکاری خوبی داشته باشند.

وی افزود : رسانه ها ضمن جانفشانی در دوران حساس انقلاب، صدای انقلاب اسلامی را به تمام دنیا رسانده و در مقابل امپراتوری رسانه ای غرب و هجمه های آنان ایستادند .
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، تصریح کرد: هجمه غرب تمامی خانه های ما را در بر می گیرد، حال اینکه خبرنگاران ما به عنوان سنگربانان و دیده بانان نظام مقابل این هجمه ایستاده اند و در مقوله توسعه اجتماعی و فرهنگی نقش مستقیم داشته و نقش آنها در بازخوانی انقلاب جایگاه بی بدیل و انکارناپذیر است.
وی تاکید کرد : رسانه ها در تحقق مطالبات مردمی نقش فعال و بسزا داشته و در حوزه گسترش فرهنگ جهادی و شهادت بسیار پر رنگ وارد شده اند.
سردار خرّم اذعان داشت : در عرصه خبررسانی شهدای بسیاری داشته ایم و خبرنگاران باید خورشید مقدس شهادت در جامعه را زنده نگه دارند چرا که فقط آنها می توانند این وظیفه خطیر را بر دوش بکشند.
وی تصریح کرد : همانگونه که بارها رهبر انقلاب فرمودند؛ استان ما جزو استان های کم برخوردار و سینه سپر نظام است و می طلبد که کنگره شهدا در شان مردم این استان برگزار شود.
وی افزود: کنگره ۱۲ هزار شهید استان از ابتدای آبانماه و با برگزاری اجلاسیه های اصلی آغاز می شود.

فرمانده سپاه شهدای خواستار مشارکت رسانه ها با پرداخت کامل به موضوع شد و گفت: رسانه ها در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت نقش آفرینی کنند و امیدواریم پیام رسانان واقعی شهدا در استان باشیم.
وی در پایان بیان داشت: جوانان عزیز استانمان همچنان برای ایجاد امنیت و وحدت در جامعه اسلامیمان جان خود را فدا می کنند و باید قدر آنها را بدانیم که اهمیت بخشیدن به شهدا در جامعه حرکتی در این زمینه است و خبرنگاران نیز به عنوان سازمان رزم فکری جامعه نقش خود را در این زمینه به نحو احسن ایفا کنند.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=266678

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه