پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

استاندار آذربایجان غربی گفت:رسانه ها علاوه بر مسئولیت آگاهی بخشی به جامعه مسئولیت برقرادی اجتماعی و امنیت اجتماعی را نیز برعهده دارند .

به گزارش اروم نیوز، قربانعلی سعادت در مراسم اختتیامیه هشتمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان غربی ضمن تشکر از رسانه ها به دیل ایجاد رقابت و رونق تعدد نامزدها و نیز حضوری حداکثری مردم در انتخابات گفت : رسانه ها نقش اساسی در تمامی برنامه های اجرایی کشور دارند که جهت آگاهی مردم تلاش می کنند.
وی افزود : همه مسئولان و مردم و کسانی که دلشان برای ایران اسلامی می تپد به دنیا اعلام کردند که مردم در انتخابات حضور داشته و پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند.

استاندار آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: رسانه ها ضامن آگاهی مردم و مسئولان هستند چرا که توسعه سیاسی و گسترش آزادی نعمت بزرگی می باشد که در کشور ما در سایه انقلاب به دست آمده است.
وی تصریح کرد : ملت ایران از شاخص مثبت آزادی در همه حوزه ها به خصوص در رسانه ها برخوردار هستند، چرا که رسانه ها در تکمیل همدیگر و گسترش کار یکدیگر تلاش می کنند و رقابت آنها مثبت و سازنده است.
سعادت افزود: ابزار و تکنولوژی در خدمت رسانه ها قرار گرفته و باید آنها را در مسیر تعالی و تکامل کمک کند.
وی با اشاره به شعار سال افزود : باید رسانه ها نیز در ایجاد آرامش اجتماعی و گسترش اقتصاد مقاومتی نقش بسزای خدی را به اثبات همگان رسانند .
استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد :یکی از زمینه های گسترش سرمایه گذاری ایجاد آرامش در منطقه است که رسانه ها در ایجاد این زمینه فکری در سرمایه گذاران نقش اساسی دارند.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=266683

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه