پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اتحاد را مولفه اصلی موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز اظهار داشت : تحریم ها علیه ایران یک امر طبیعی بوده چرا که آمریکا  و هم پیمانان وی هیچ تمایلی به پیشرفت ایران در زمینه های مختلف ندارند.

وی با بیان اینکه اکنون نزدیک ۴۰ سال است که تحریم به عنوان تنها ابزار دشمنان علیه ایران استفاده می شود گفت: از این رو این امر روندی تکراری و عادی برای ملت ایران محسوب می شود.

وی از  تلاش آمریکا و دشمنان برای جلوه دادن اینکه ایران ناقض برجام است خبر داد و افزود: در حالی که آمریکا خود ناقض اصلی برجام می باشد.

بهادری  تصریح کرد : بنابراین مردم و مسولین نظام می بایست در تمام زمینه ها بایکدیگر هم پیمان و هم صدا باشند تا به جهانیان اثبات کنیم جمهوری اسلامی ایران به دنبال مصالحه ،وحدت و هم پیمانی بین کشور ها است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری و حضور نماینده ۱۰۵ کشور در این مراسم اظهار داشت: این خود نشلان دهنده به انزوا رفتن آمریکا و پیشرفت ا ایران در جهان  می باشد  .

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ رئییس جمهور نیز اشاره کرد و افزود: همانطوریکه رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند ایران می بایست با تمامی کشور ها تعامل داشته باشد چراکه سیاست خارجی ایران یک سیاست فعال است .

بهادری تاکید کرد : از این رو ملت ایران باید با تمامی کشورها تعامل کافی و لازم را داشته باشد تا همگان بدانند ایران به دنبال پیشرفت و گسترش ارتباط با کشورهای دیگر بوده و هیچ گاه به دنبال ایجاد اغتشاش در جهان نمی باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=266562

اخبار مرتبط

نظرات

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه