پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

بهادری؛

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت : عمل اخیر دو بازیکن ایرانی به هیچ وقت قابل دفاع نبوده و وزارت ورزش و جوانان رسیدگی به پرونده شجاعی و حاج صفی را در اولویت کار خود قراردهد.

هادی بهادری در گفتگو با خبرنگار اروم نیوز،  با انتقاد از حضور مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی در دیدار مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس و محکوم کردن این اقدام  دو فوتبالیست ایرانی گفت : این حرکت  بسیار نادرست بوده چراکه می بایست حدود و خطوط قرمزی که سالیان سال در این باره وجود داشته رعایت می شد.

وی افزود: بودند ورزشکاران ما که صاحب موقعیت برای کسبمدال های جهانی بودند اما مقابل نماینده اشغالگر قدس به میدان نرفتند چون معتقد بودند هیچ مسابقه و رقابتی ارزش شکستن مواضع اصولی وانقلابی را ندارد .

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود : ایران رژیم اشغالگر قدس را که رژیمی غاصب و کودک کش است به رسمیت نمیشناسد و از آن به عنوان کشور و ملیت یاد نمیکند و هیچ گونه تبادلات سیاسی و اقتصادی با این رژیم انجام نمیدهد فلذا دو بازیکن ایرانی  نباید این قضیه سیاسی و اعتقادی را بر هم زده و از خطوط قرمز های نظام جمهوری اسلامی عبور کنند.

وی خاطر نشان کرد: اکنون بحث ارزش های نظام است و  نظام جهموری اسلامی ایستادگی در مقابل ظالمان و غاصبان و دفاع از مظلومان را جز رسالت های خود می داند .

بهادی تصریح کرد: رژیم اشغالگر قدس به طوری وحشیانه کودکان و مظلومان فلسطین را به خاک و خون می کشد و اینها بر خلاف اعتقادات ملی ما ایرانیان است، بنابراین هر گونه  عبور از این ارزش ها باید تاوان و مجازات های قانونی خود را به همراه داشته باشد .

بهادری تاکید کرد: دو بازیکن خاطی باید از ملت ایران عذر خواهی و طلب بخشش داشته باشند چراکه اعتقادات انقلابی ملت را خدشه دار کرده اند و وزارت ورزش و جوانان نیز می بایست رسیدگی به پرونده دو بازیکن را در اولویت کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=266467

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه