اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، روز گذشته و همزمان با برگزارپی مراسم اختتامیه چهلمین دوره مسابلقات استانی قرآن کریم آذربایجان غربی در ماکو، مدیرکل اوقاف و امور خیریه این استان در سخنانی نسبت به برخی رخدادهای روزهای اخیر مواضع جالب توجه و مبهمیگرفت.

حجت الاسلام و المسلمین ناصر جوانبخت که چند روز پیش سخنان وی در حمایت از موسسات قرآنی سطح استان و نبود حمایت های دولتی از این موسسات به تیتر نخست بسیاری از رسانه ها تبدیل شده بود، در چرخشی جالب توجه، نسبت به این اقدام رسانه ها انتقاد کرده و از مدیران و خبرنگاران رسانه ها خواست تا پایان مسابقات کشوری قرآن که شهریورماه امسال در ارومیه برگزار می شود از انتقادات خود دست بردارند!

این سخنان مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، البته به همین جا نیز ختم نشد و وی در موضع گیری دیگری، برخلاف موضع گیری های قبلی خود، به تعریف و تمجید بی چون و چرا از استاندار پرداخته و با الفاظی غیرمعمول در مراسمی رسمی از حمایت های استاندار از فعالیت های قرآنی تشکر کرد!

حال مشخص نیست این موضع گیری های نامشخص و تغییرات مبهم مدیرکل در راستای کدام اهداف بوده و آیا اشاره وی به صحبت تلفنی با استاندار در اثنای همین مراسم اثراتی در این سخنان داشته یا اینکه واقعا دچار دوهویتی شده است؟!

به هر ترتیب جوانبخت در سخنان خود با اشارات جالبی به رسانه ها و خبرنگاران، به آن ها توصیه کرد که تا پایان مسابقات کشوری و به منظور استفاده از توانمندی های استانی برای برگزاری هرچه مطلوب تر این رقابت ها، از هرگونه انتقاد از وضعیت قرآنی آذربایجان غربی و نیز حمایت نکردن مسئولین از این بخش فعالیت های قرآنی در استان پرهیز کرده و «فضا را ملتهب نکنند»!

فایل صوتی تعریف و تمجید نامتعارف و جالب توجه استاندار آذربایجان غربی توسط مدیرکل اوقاف و امور خیریه را در زیر گوش کنید:

 

فایل صوتی توصیه این مدیرکل به سکوت رسانه ها و دوری خبرنگاران از انتقاد را نیز در فایل زیر گوش دهید:

انتهای پیام/