∴ اهداف تشکیل اردوهای جهادی اشاعه فرهنگ خدمت رسانی به محرومان است/ پیوست فرهنگی در اجرای پروژه های جهادی فراموش نشود

سردار خرم:

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: بسیجیان جهادگر توجه نمایند که پیوست فرهنگی در اجرای پروژه های عمرانی و اقتصادی را فراموش ننمایند چراکه اثرات فرهنگی باعث ماندگاری این تلاش ها می شود.

به گزارش اروم نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی با عنوان رسم هجرت که با حضور جمعی از جهادگران بسیجی در محل سالن اجتماعات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برگزار شد، گفت: اردوهای جهادی حرکتی زیبا در راستای خدمت رسانی به محرومین است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی برگزاری اردوهاي جهادي را براساس تدابير مقام معظم رهبري و با هدف اشاعه فرهنگ خدمات‌رساني به محرومان عنوان کرد و افزود: یکی از شعارهای محوری انقلاب نیز از همان ابتدا سازندگی در کشور در ابعاد مختلف و رفع محرومیت از چهره کشور بود و هم اکنون نیز ادامه دارد.

سردار خرم اردوهای جهادی را بهترین بستر برای تربیت مدیران انقلابی دانست و افزود: امروز افتخار می کنیم که جوانان ما برای انجام فعالیت های عمرانی و فرهنگی عازم مناطق دور دست و محروم می شوند تا فرهنگ انقلابی گری را در جامعه رواج دهند و این کار بسیار با ارزشی است.

اردوهای جهادی حرکت بسیار خوبی است و قریب به دودهه از آغاز آن می گذرد ولی لازم است تا جایگاه آن در کشور محفوظ تر مانده و مورد توجه مسولان و مدیران باشد.

وی اظهار داشت: اما تا زمانی که مدیران در اتاق های کولردار و صندلی های راحت باشند نمی توانند ادعای خدمت داشته باشند .

فرمانده سپاه شهدای استان گفت: البته بسیجیان جهادگر توجه نمایند که پیوست فرهنگی در اجرای پروژه های عمرانی و اقتصادی را فراموش ننمایند چراکه اثرات فرهنگی باعث ماندگاری این تلاش ها می شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=265001

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات