پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

یادداشت؛

شاید مردم و حتی خواص به نوع و شیوه زمامداری برخی مسئولان انتقاد داشته باشند اما هیچ گاه این سخنان تفرقه افکنانه را به زبان نمی آوردند.

* اروم نیوز ـ روز قدس هرسال پرشکوه تر و پر معنی تر از سالیان گذشته برگزار می شود، امسال هم پرصلابت ترازسالیان قبل برگزار شد. دیگر این روزها بهانه های شبکه های معاند، هم که برای به صحنه آمدن مردم به آن چنگ می زنند به طنزی تبدیل گشته که خنده بر لب شنوندگان می آورد.

مردم در این روز فارغ از همه ی جناح بندی های سیاسی و حزبی می آیند، می آیند تا بگویند فلسطین تنها نیست ،می آیند تا ثابت کنند مبارزه تا آزادی قدس ادامه دارد در این روز همه سعی دارند به صحنه بیایند، هر کس به طریقی…

اما امسال عده ای به صحنه آمدند که جای بس تاسف داشت و همه ی گروه ها واحزاب از این تعداد اعلان برات کردند.عده ای که هنوز متوجه نشده اند که فلسفه نام گذاری و وجودی این روز چیست؟شعار دادند،شعارهایی بر ضد روسای برخی قوا که خیلی زود تبدیل شد به تیتر اخبار عناصری که همیشه به دنبال رخنه وایجاد تفرقه در ایران هستند.

آری شاید تعدادی از مردم و حتی خواص به نوع و شیوه زمامداری برخی مسئولان انتقاد داشته باشند اما هیچ گاه این سخنان تفرقه افکنانه را به زبان نمی آوردند. همه مردم سوار بر یک کشتی اند، اگر کسی سوراخی ایجاد کند همه غرق می شوند.

اگر کسی به هر کدام از مسئولین نقدی دارد و در راستای بهبود امور پیشنهادی دارد می تواند از راه های پیش بینی شده در قانون یا حتی ارتباط مستقیم با مسئولین اظهار کند نه اینکه اقتدار نظام اسلامی را با چند شعار ناشایست و با قصد بر هم زدن آرامش روانی جامعه و درگیر کردن گروه های مختلف سر دهد.

اینگونه اقدامات به هیچ وجه مورد تایید ملت ایران نیست و بارها ملت ایران با وجود انواع انتقادات و پیشنهادات به متولیان امر با تمام قوا پشت نظام اسلامی و مسئولین منتخب مردم ایستاده اند وبه احدی اجازه نداده ونخواهند داد که این آرامش را برهم زنند.

هرچند لازم است که بگوییم گرچه این اقدام بسیار نا به جا و نابخردانه بود اما شایسته است مسئولین توجه داشته باشند که چه چیزی باعث بروز این حوادث می شود.

امید است که ریشه یابی و حل شود و راه حل ماجرا قطعا باید کارشناسی شده و منطقی و قانونی باشد نه هشتگ بازی های مجازی.

ایران اکنون در برهه حساسی به سر می برد و تمام دشمنان قسم خورده منتظر فرصت هستند تا ضربه ای بزنند و انتقام این چند دهه را که از مردم ایران سیلی خورده اند ، تلافی کنند. با اهمال کاری و کم کاری این موقعیت را برای دشمنان فراهم نکنیم.

در آخر یادمان نرود که باید تقدیر کرد از همه سبز پوشان سرزمین مان که نه تنها روز قدس بلکه هر روز و هر شب و هر ثانیه در صحنه هستند و برای امنیت این کشور از خون خود می گذرند و بی صدا بین مردمان قدم بر می دارند و گاهی بی صدا به شهادت می رسند تا مبادا آسایش و آرامش کسی ترک بردارد.

یادمان نرود که اتحاد و امنیت امروزمان را مدیون چه کسانی هستیم.

* فائزه مشهدی محمدپور

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=264702

اخبار مرتبط

نظرات

جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

پنج شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه