پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

بهادری تاکید کرد؛

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها کمترین واکنش ایران علیه تروریسم بود و در صورت نیاز حرکت های بعدی کوبنده تر خواهد بود.

هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه، گفت: این واکنش ایران نشان داد اقتدار جمهوری اسلامی با یک حمله کور تروریستی نخواهد شکست و نیز خون حمید امدادی و شهدای مجلس پایمال نخواهد شد.

وی افزود: داعش و اربابان سعودی و صهیونیستی اش بدانند نظام اسلامی ایران با اقتدار راه خود را ادامه خواهد داد و همواره همراه مظلومان و علیه متجاوزان خواهد بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حکومت و دولت ایران نشان داده هیچ گاه آغازگر جنگ نبوده و هرگز دنبال ماجراجویی نیست لیکن این پاسخ کمترین واکنش ایران علیه تروریسم بود و در صورت نیاز حرکت های بعدی کوبنده تر خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی در خصوص تحریم‌های جدید سنای امریکا علیه کشورمان نیز افزود: این تحریم ها در واکنش به شکست اهداف و نقشه های آمریکا و متحدینش در منطقه و منزوی شدن آنها می باشد.

وی گفت: اما لازم است بدانند مسولان وزارت خارجه و نیروهای نظامی کشورمان  چه در حوزه دیپلماسی و چه در حوزه نظامی آمادگی پاسخ به آنها را دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=264262

اخبار مرتبط

نظرات

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه