پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

قاضی پور:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران توطئه های دشمنان را بی پاسخ نمی گذارد و همانطور که نشان دادیم واکنش ترقه دشمنان موشک و واکنش موشکی آنها نابودی و محو کامل آنها خواهد بود.

نادر قاضی پور در گفت و گو با اروم نیوز، در واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع تروریست‌ها اظهار داشت: این اقدام سپاه پاسدارن نشان داد که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محکم و استوار تابع فرمان رهبر معظم انقلاب است و انتقام خون شهدا را از تروریست ها، وابستگان و حامیان آنها می گیرد.

وی افزود: همانطوریکه اخیرا نیز مسولین عالی رتبه نظام فرمودند اقدام تروریستی تهران بی پاسخ نمی ماند ، با این اقدام قاطع پاسخ آنها داده شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان بدانند که ایران جای شوخی نیست و بدخواهان و دشمنان آن هر کجای جهان که باشند سرکوب خواهند شد و همانطوری که نشان دادیم واکنش ترقه دشمنان موشک و واکنش موشکی آن ها نابودی و محو کاملشان خواهد بود.

قاضی پور اظهار داشت: بنابراین تروریسم ها و حامیان آنها بدانند که ملت ایران مصمم، قاطع و قدرتمند مسیر انقلاب را ادامه خواهند داد و توطئه های دشمنان را بی پاسخ نخواهند گذاشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=264230

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۱ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

ویژه نامه