پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی با حضور مسئولین کشوری و استانی در سالن اجتماعات اداره برق ارومیه برگزار شد.

به گزارش اروم نیوز، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی با حضور مسئولین کشوری و استانی در سالن اجتماعات اداره برق ارومیه برگزار شد.

در این مراسم از زحمات داریوش نصر قدر دانی  و ابراهیم مبارک قدم به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی معرفی شد.

داریوش نصر در این مراسم با ارایه گزارشی از عملکرد دوران مدیریتی خود در اداره کل راه و شهرسازی این استان  گفت:تعیین و تکلیف نیروهای شرکتی و تبدیل وضعیت آنها , پرداخت منظم حقوق پرسنل، افزایش حقوق کارکنان  و پرداخت مطالبه پیمانکاران از جمله اقدامات صورت گرفته در حوزه مدیریت منابع انسانی این اداره کل بود.

وی گفت:۹۹۰ نفر در اداره کل راه شهرسازی مشغول بودند که با ادغام اداره راه شهرسازی ۵۵۴نفر به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای منتقل شدند.

نصر درباره اخرین وضعیت مساکن مهر استان آذربایجان غربی افزود:از مجوع  مسکن مهر ۱۷شهر استان مساکن مهر ۱۳شهرستان به پایان رسیده است و تنها مساکن مهر سه شهرستان باقی مانده که تا پایان سال به اتمام می رسند و در مورد برخی از مساکن مهر نیز به دلیل نداشتن متقاضی و پیشرفت فیزیکی از رده خارج شده اند.

وی از اخرین وضعیت بیمارستان های در حال ساخت استان نیز گفت:در مجموع ۷ بیمارستان در دستور کار قرار داشت که بیمارستان بوکان به اتمام رسیده,بیمارستان خوی شهریور ماه افتتاح می شود ,بیمارستان تکاب در حال نصب انشعابات می باشد و بقیه نیز طی امسال و سال ۹۷ اتمام خواهند شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=264199

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۱ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

ویژه نامه