پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

قاضی پور:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بهبود روند خدمت رسانی وزارتخانه ها باید وضعیت مدیریتی آن ها مدنظر باشد نه اینکه دنبال ادغان یا تفکیک باشیم.

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، در خصوص بحث تفکیک چند وزارتخانه، اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه ۲۱ خرداد خانه ملت در جریان بررسی دو فوریت لایحه «اصلاح بخشی از ساختار دولت» که به تفکیک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، ورزش و جوانان و صنعت، معدن و تجارت اختصاص دارد، با بررسی دو فوریتی این لایحه مخالفت کردند.

وی تصریح کرد: چراکه لایحه تفکیک وزارتخانه ها ابتدا بایستی در کمسیون های مجلس مورد بررسی قرار گیرد تا محاسن و معایب آن مورد بررسی قرار گرفته و سپس تصمیم گیری شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سالها پیش ادغام وزارتخانه ها درست انجام نشد، این امر را باعث ایجاد برخی مشکلات در کشور عنوان کرد.

وی بیشترین سهم اشتغال و تولید در کشور را مربوط به بخش صنعت و معدن دانست و گفت: به همین دلیل تفکیک وزارتخانه ها بایستی مورد بررسی کمسیون ها قرار گیرد.

قاضی پور خاطرنشان کرد: البته مشکلات وزارتخانه ها تنها با تفکیک حل نمی شود بلکه مدیریت ها مهم هستند و عدم نظارت مجلس نیز یکی از دلایل می تواند باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=263966

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۱ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

ویژه نامه