∴ آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه پلدشت برگزار شد

آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت برگزار شد.

به گزارش اروم نیوز، آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی، مسئولان استان، شهرستان و جمعی مردم ولایتمدار پلدشت در مجتمع بصیرت شهرستان برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی امام جمعه پلدشت، با اشاره به روحیه انقلابی و جهادی گفت: حفظ روحیه انقلابی و جهادی واجب است و منجر به پیشرفت می شود، باید تمام مسئولان این روحیه را در خود حفظ کنند.

وی با محکوم کردن حادثه تروریستی در تهران تصریح کرد: این حادثه تروریستی با هوشیاری تمام نیروهای امنیتی، نظامی و قضایی به نحو احسنت مدیریت شد، هدف دشمنان از بین بردن وحدت بین مردم است.

امام جمعه پلدشت افزود: دشمنان ایران کوچکتر از آن هستند که بتوانند آسیبی به کشورمان بزنند زیرا پایه و اساس این نظام با خون شهداء آبیاری شده است.

همچنین سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در سخنانی اظهار داشت:مهمترین وظیفه سپاه پاسداران خدمت به مردم، حفظ و حراست از آرمان های انقلاب، ایجاد امنیت و آرامش برای مردم و مسئولان است.

وی با اشاره به عوامل اقتدار کشور تصریح کرد: ولایت فقیه، حضور همه جانبه مردم در تعیین سرنوشت و اقتدار نیروهای نظامی، امنیتی و قضایی از عوامل اقتدار کشورمان است.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی افزود: امروزه نداهای ناسالمی از هنجره های ناسالم بیرون می آید که عامل تفرقه است و باید جلو آنها گرفته شود.

به گفته وی اگر دشمنان نمی توانند کشورمان را تحمل کنند دلیل بر آن است که کشور ما بر نقطه ضعف آنها دست گذاشته است.

سردار خرّم خاطرنشان کرد: تروریست خوب یا تروریست بد وجود ندارد، تروریست در هر شرایطی تروریست بوده و محکوم است.

وی تصریح کرد: باید وحدت خود را حفظ کنیم و اجازه ندهیم دشمن به اهداف خود برسد.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی افزود: باید مسئولین پتانسیل و استعداد های هر منطقه را شناسایی و مشکل بیکاری را حل کنند.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار علی حیرانی قدردانی و حکم فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت به سرهنگ پاسدار مقصود داوری ابلاغ شد.

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=263878

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات