∴ ملت ایران از هیچ تهدیدی بیم ندارند/ نیروهای مسلح انتقام خون شهدای حادثه تروریستی تهران را بگیرند

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت گفت: دشمنان بدانند که ملت ایران از هیچ تهدیدی بیم ندارند و پشتیبان اصول و آرمان های امام راحل هستند و امیدواریم نیروهای نظامی و انتظامی و سپاه انتقام خون این شهیدان عزیز را بگیرند.

به گزارش اروم نیوز، عین الله شریف پور ظهر امروز در حاشیه مراسم وداع با شهید جعفر جعفرزاده ضمن محکومیت حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی و نیز حرم مطهر امام خمینی(ره) به خبرنگار اروم نیوز گفت: طی سی هشت سال گذشته از همان زمان شکل گیری انقلاب اسلامی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار در هر برهه ای از زمان در پی ضربه زدن به اسلام بود.

وی تصریح کرد: اسلامی که به عنوان تنها مکتب ایستاده در برابر ظالمان در کل تاریخ از او یاد می شود.

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت افزود: لذا روز گذشته در حادثه تروریستی تهران باز دیدیم که دست پلید و شیطانی دشمنان به سرکردگی آمریکای جنایتکار از آستین تکفیری ها بیرون آمد.

شریف پور اظهار داشت: وهابیونی که به گمان پلید و باطل خود خواستند با این اقدام ضربه ای به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد نمایند ، درحالی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب ترقه بازی بیش نبود.

وی با بیان اینکه امروز قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران بر جهانیان آشکار است گفت: از این رو با قاطعیت می توان گفت که هیچ یک از دشمنان قدرت رویارویی با کشور ما را نخواهد داشت.

نماینده مردم ماکو، شوط، چالدران و پلدشت خاطرنشان کرد: بنابراین دشمنان بدانند که ملت ایران از هیچ تهدیدی بیم ندارند و پشتیبان اصول و آرمان های امام راحل هستند و تا آخرین لحظه مطیع امر رهبری بوده و اهداف انقلاب را دنبال خواهند کرد و امیدواریم نیروهای نظامی و انتظامی و سپاه نیز انتقام خون این شهیدان عزیز را بگیرند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=263706

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات