∴ برگزاری محافل قرآنی با حضور کاروان قرآنی سفیران نور در آذربایجان غربی

مدیر عامل موسسه دارالحافظین قرآن کریم؛

مدیر عامل موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی گفت: با حضور کاروان قرآنی سفیران نور متشکل از قاریان و حافظان بین المللی قرآن کریم، به همت موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی ۶ محفل قرآنی در ۶ شهرستان اهل تسنن و اهل تشیع آذربایجان غربی در روزهای ۱۱ الی ۱۳ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

مهدی کاتب در گفت و گو با اروم نیوز اظهار داشت: با حضور کاروان قرآنی متشکل از استاد حمیدرضا احمدی وفا، استاد محمد حسن موحدی به عنوان قاری برتر بین المللی و استاد محمود نوروزی به عنوان حافظ برتر قرآن کریم و همچنین هادی ربیعی مجری برتر شبکه قرآن سیما با عنوان کاروان قرآنی سفیران نور ۶ محفل قرآنی در ۶ شهرستان استان برگزار خواهد شد.

وی افزود : رمضان بهار قرآن است و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز بارها بر تشکیل جلسات قرائت قرآن کریم در میان جامعه تاکید نموده اند و از سویی قرآن کریم و تلاوت آن نیز همواره محور وحدت برادران اهل تسنن و تشیع بوده است.

وی، خاطرنشان کرد: موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی نیز به همین جهت با همکاری سازمان دارالقرآن کریم ، این محافل قرآنی را در شش شهرستان استان با حضور این کاروان نورانی برگزار خواهد کرد.

مدیر عامل موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی بیان داشت: طی هماهنگی و برنامه ریزی که صورت گرفته شده است روز پنج شنبه ۱۱ خرداد شهرستان های بوکان و میاندواب ، روز ۱۲ خرداد شهرستان ارومیه و تکاب و نهایتا روز شنبه ۱۳ خرداد شهرستانهای سلماس و پیرانشهر میهمان این کاروان قرآنی خواهند بود.

وی در پایان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین صدا و سیما مرکز استان ، موسسه را در اجرای این طرح قرآنی یاری خواهند داد.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=263356

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات