∴ آغاز نام نویسی کلاس اولی ها در آذربایجان غربی

از اول خرداد؛

معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: نام نویسی دانش آموزان ورودی پایه اول ابتدایی از اول خرداد ماه ۹۶ در مدارس استان آغاز شده است.

رقیه حسین پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اینکه ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از تا ریخ ۱ خرداد ماه جاری همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان غربی نیز در حال انجام است گفت: ثبت نام از دانش آموزان پایه های دوم تا ششم ابتدایی نیز پس از پایان امتحانات خرداد شروع و تا تاریخ ۳۱ مردادماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کلیه کودکان متولد نیمه اول سال ۱۳۹۰ و قبل از آن به شرط آن که سن آنها از حداکثر سن مقرر در آیین نامه ی اجرایی مدارس بیشتر نباشد و منحصرا متولدین روز اول مهر ماه ۱۳۹۰ در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در پایه اول ابتدایی پذیرفته می شوند.

معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی اظهار داشت: ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی فقط با حضور اولیا و همراه داشتن اصل شناسنامه اولیا و دانش آموز صورت می پذیرد.

حسین پور تصریح کرد: برگزاری آزمون ورودی ، مصاحبه و تعیین شرط معدل برای ثبت نام دانش آموزان و دریافت هرگونه وجه به جز وجوه مربوط به بیمه حوادث دانش آموزی و کتابهای درسی در زمان ثبت نام مجاز نمی باشد و نباید دانش آموز به دلایل مذکور از ثبت نام محروم شود.

وی یادآور شد: به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و خستگی ناشی از رفت آمد دانش آموزان ستاد نظارت بر ثبت نام موظف است ترتیبی اتخاذ نماید تا با در نظر گرفتن ظرفیت کامل هر دبستان دانش آموزان بتوانند در نزدیک ترین دبستان محل سکونت خود ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=262970

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات