اندازه فونت : +

به گزارش اروم نیوز، متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

مسئلۀ انتخابات برای هر کشور و نظامی ، مسئلۀ بسیار مهمّی است. انتخابات ، مظهر کامل حضور و انتخاب مردم و اقتدار و امنیت ملی است. مردم با حضور آگاهانه و پرشور خودشان در صحنۀ انتخابات ، مردم‌سالاری واقعی را در این کشور شکل می دهند. 

شرکت تک‌تک افراد جامعه در انتخابات ، علاوه بر این که یک حق طبیعی و قانونی و تکلیفی اجتماعی و ملی است، بلکه یک وظیفۀ شرعی، اسلامی و الهی است که بر عهده تمامی واجدین شرایط رأی دادن  می باشد

 برگزاری موفقیت‌آمیز، پرشور و گسترده انتخابات، موفقیت برای نظام، مردم و مسئولان و از واجبات مهم و فرایض اساسی است.

حضور پرشور طیف‌های گسترده از اقشار و طبقات مختلف جامعه با علایق و سلایق گوناگون در کنار یکدیگر و در صفوف به هم پیوستۀ انتخابات در سراسر کشور و حتی در سفارتخانه ها وکنسولگری های خارج از کشور حکایت از وحدت و اتحاد و همدلی ملی و انسجام اسلامی برای پیشرفت و آبادانی و برقراری عدالت در سطوح مختلف جامعه دارد.

هر یک رأی ایرانی، یک سیلی محکم بر استکبار جهانی ومشتی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام است.

حضور گسترده و آگاهانۀ مردم در پای صندوق‌های رأی، رأی به ولایت‌مداری؛ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی”، “رأی به آرمان های سترگ انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا”،  ” رأی به بی‌اثر بودن نفوذ  و حربه های دشمنان زبون انقلاب اسلامی”،  ” رأی به ایستادگی و اقتدار، عزت و پیشرفت ملی ایران اسلامی است.
در آستانۀ  ۲۹ اردیبهشت  جمعۀ سرنوشت ساز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی ضمن دعوت گسترده از  عموم مردم غیور و ولایت مدار آذربایجان غربی با سلایق و علایق مختلف  اعم از ترک و کرد ؛ شیعه و سنی و سایر اقوام و مذاهب و گروه‌های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن، می‌خواهد تا با حضوری بی‌بدیل و باشکوه خود در پای صندوق های اخذ رأی دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  ، ضمن خلق حماسۀ عظیم سیاسی و نمایش حضور و  وحدت و همدلی و اتحاد ملی و انسجام مردم غیور آذربایجان غربی ،با لبیک به ندای مقام معظم رهبری ، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی)،  بار دیگر، با آرمان‌های والای انقلاب ، نظام جمهوری اسلامی ایران و شهدای گلگون کفن تجدید میثاق کنند.