پایگاه تحلیلی خبری آذربایجانغربی \\\\\\\\\\\\

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در پیامی ضمن تقدیر از موضع انقلابی و قاطعانه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در قبال اتفاقات رخ داده در نقده، خواستار عزل مدیر خاطی شد.

به گزارش اروم نیوز، متن پیام سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم به شرح زیر است:

بسم الله القاسم الجبّارین

انقلاب اسلامی ایران بر پایه ارزش‌های اسلامی و به‌منظور برپایی احکام الهی پایه‌ریزی شده و امام امت(ره) با خون دل و شهدای والامقام با نثار جان عزیز خویش آن را تبیین و تفسیر نمودند و امروز مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با کلید واژه مبارزه با تهاجم فرهنگی و بازگشت به انقلابی‌گری از آن سخن به میان می آورند.

در این میان حضور فرماندار نقده، که نماینده دولت در شهرستان می باشد، در مراسم مغایر با ارزش های اسلامی مهر تاییدی در مقابل بی حرمتی به ارزشهای اسلامی زده است.

مدیران بالادستی باید در قبال این اقدام به شدت برخورد کنند و مسئول خاطی را عزل نمایند تا عبرتی برای سایر مدیران در جامعه اسلامی باشد.

ایستادگی در برابر این‌چنین اقدامات قبیحانه‌ای قطعا از وظایف مدیران بالادستی به حساب می‌آید و باید این‌طور اقداماتی در نطفه خفه شود تا شاهد اهانت در سطح مدیران نسبت به داشته‌های انقلابی نباشیم.

بدین‌وسیله از مواضع انقلابی و قاطعانه حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان ارومیه و نیز از دیگر ائمه‌جمعه انقلابی استان که در برابر اقدام باطل این مدیر دولتی ارائه شده تقدیر و تشکر می‌نمایم.

قطعا سکوت در چنین مواردی مصداق بارز بی توجهی به مبانی و ارزشهای اسلامی بوده و مسئولین ارشد دولت در استان آذربایجان‌غربی قطعا باید در برابر چنین عمل نادرست و به دور از شان مدیران خود در سطح استان واکنش مناسب و درخور شان داشته باشند.

سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=260478

اخبار مرتبط

نظرات

چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۷

آخرین اخبار

سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ویژه نامه