اندازه فونت : +
اندراحوالات ماجرای یک بی‌بند‌و‌باری؛

سرِ بی‌گناه بالای دارِ بی‌مسئولیتی/ منتظر اقدام انقلابی استاندار آذربایجان‌غربی هستیم!

پس از انتشار خبر و تصاویر مربوط به برگزاری مراسم رقص مختلط در آیین گرامیداشت روز مهندس با حضور فرماندار نقده در یکی از تالارهای این شهر، بر اساس اخبار رسیده، در اقدامی قابل تامل این تالار پلمپ شد!

به گزارش اروم‌نیوز، ۱۵ اسفندماه به‌مناسبت بزرگداشت روز مهندس مراسمی در یکی از تالارهای شهرستان نقده با حضور فرماندار، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولین شهرستانی برگزار شد.
در یکی از قسمت‌های این مراسم، ۲ نوجوان به اجرای رقص پرداخته و این اقدام از سوی فرماندار و دیگر مسئولین مورد تشویق قرار گرفت.
پس از انتشار تصاویر این اقدام نادرست فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی در سایت اروم‌نیوز و ادامه روند فشار از سوی دیگر رسانه‌های انقلابی استان و برخی شبکه‌های مجازی و خبرگزاری‌های منطقه‌ای و کشوری، امروز خبر رسید که تالار متخلف پلمپ شده است!


این اقدام انقلابی اداره اماکن عمومی نقده قابل تحسین و تقدیر است و نشانه‌ای از زنده بودن این نهاد می‌باشد. اما ذکر این نکته بسیار مهم و قابل تامل است، پلمپ تالار برگزارکننده که نه مسئولیتی در اجرای مراسم دارد و نه دعوت‌کننده از مسئولین و البته اجراکنندگان بخش رقص مراسم بوده قطعا روپوش گذاشتن بر ندانم‌کاری بالاترین مسئول دولتی در شهرستان و دیگر مسئولین شهرستان است.
مردم انتظار دارند به‌جای برخورد نادرست با افراد بی‌گناه در این زمینه‌ها، برخورد مناسب با مسئولینی شود که خود را مبرا از هر اشتباهی دانسته و با حضور در هر مراسمی قصد گمراه‌کردن عموم را دارند.
بهتر است به جای بی‌گناه جلوه دادن مسئولین برگزاری و نیز مسئولین حاضر در برنامه، مسئولین محترم استانی به‌خصوص استاندار آذربایجان‌غربی اقدام سریع برای حل چنین معضلاتی انجام دهند تا نظر مردم در خصوص انقلابی‌گری و دلبستگی مسئولین به آرمان‌های والای انقلاب‌اسلامی و شهدا برای مردم اثبات شود.
حال منتظر اقدام استاندار و مسئولین مرتبط با مسئله برای برخورد انقلابی با فرماندار خاطی و دیگر مسئولین حاضر در مراسم هستیم که ببینیم چه تصمیمی برای این امر خواهند گرفت؟!
بهتر است آقای استاندار و مسئولین همراه وی اندکی همانند دیگر نهادهای انقلابی خود را وارد بطن اتفاقاتی این‌چنین کرده و اجازه سوءاستفاده از جایگاه و مقام مسئولین را ندهند.
انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=260025

مطالب مرتبط