تاریخ : جمعه, ۲۱ مرداد , ۱۴۰۱
امام جمعه میاندوآب:

امید آفرینی، محور مبلغان در ایام محرم باشد

  • کد خبر : 411415
  • 09 مرداد 1401 - 10:15
امید آفرینی، محور مبلغان در ایام محرم باشد
امام جمعه میاندوآب گفت: مبلغان در ایام محرم، امیدآفرینی در بین مردم را ترویج داده و سنت های حسنه را در جامعه تبلیغ کنید.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده، صبح امروز در همایش طلایه داران تبلیغ در ایام ماه محرم در میاندوآب در سخنانی با اشاره به اهمیت امر تبلیغ، اظهار کرد: امروز دنیا پر از رسانه است اما هیچ تبلیغی جای تبلیغ چهره به چهره را نمی تواند بگیرد.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه مردم تشنه معارف دقیق اسلامی هستند، افزود:  امروز مردم تشنه‌ معارف هستند و در ایام ماه محرم باید معارف دینی به مردم بیان شود.

وی در ادامه با تاکید بر امیدآفرینی در بین مردم، گفت: نباید نگاه شما به جامعه مانند نگاه تبلیغی منفی دشمنان باشد که دائم به دنبال پمپاژ ناامیدی هستند.

حسن زاده با بیان اینکه شما باید سنت های حسنه را در جامعه تبلیغ کنید، تصریح کرد: باید جلوی بدعت های غلط و سنت های سیئه را گرفت.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اهمیت مخاطب شناسی و نیازسنجی مبلغان در امر تبلیغ، اظهار کرد: موضوع شناسی، امر دیگری است که مبلغان باید به آن توجه داشته و بهترین موضوع را انتخاب کنند.

وی هم چنین با بیان اینکه از اهداف قیام امام حسین(ع) برپایی امر به معروف و نهی از منکر بود، افزود: باید مبلغان به موضوع امر به معروف و نهی از منکر در منابر توجه داشته باشند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
عزاداری دهه دوم محرم در میاندوآب/ سفره نذری ۷۰۰ نفری برپا شد+تصاویر
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=411415

ثبت دیدگاه