تاریخ : سه شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۴۰۱
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی :

 اجرای طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی در آذربایجان غربی

  • کد خبر : 409470
  • 13 تیر 1401 - 8:44
 اجرای طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی در آذربایجان غربی
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی اعلام کرد همزمان با سراسر کشور طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی در آذربایجان غربی اجرا می شود.

به گزارش اروم نیوز، پیمان آرامون در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، گفت: طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی با هدف رعایت حقوق مسافران و نظارت بر زمان دقیق حرکت ناوگان اتوبوسرانی همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان غربی اجرا می‌شود.

وی افزود: این طرح از ۱۲ تیرماه تا ۲۱ تیرماه در تمام پایانه های مسافری استان اجرا خواهد شد.

آرامون با اشاره به اینکه این طرح با استفاده از ظرفیت تشکل‌های صنفی و تیم‌های نظارتی اجرا می‌شود گفت: کنترل در مقصد ناوگان ورودی به استان و مستندسازی تخلفات تاخیرات غیرمعمول حین سفر و ارجاع با قید فوریت آن به استان مبدا حرکت، استفاده از سامانه «پلاک‌خوان» و «سپهتن» برای تعیین زمان سفر ناوگان از مبدا تا مقصد و ثبت زمان تاخیر بیش از حد مجاز، مستندسازی و برخورد با تخلفات از محورهای اجرای این طرح است.

این مقام مسئول تصریح کرد : خوشبختانه در استان آذربایجان غربی به ندرت شکایات ناشی از تاخیر در زمان حرکت ناوگان اتوبوسی بین شهری دیده می‌شود اما از مسافرین درخواست می گردد در طول مسافرت، شکایات خود مبنی بر تاخیر در مبدا و حین سفر با ناوگان اتوبوسی را به سامانه ارتباطی ۱۴۱ و سامانه پیامک ۲۰۰۰۱۴۱ گزارش کنند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=409470

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه