تاریخ : سه شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۴۰۱
جانشین سپاه شهداء آذربایجان غربی

دشمن با ایجاد اختلافات دینی و قومی در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است

  • کد خبر : 409240
  • 09 تیر 1401 - 15:47
دشمن با ایجاد اختلافات دینی و قومی در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است
جانشین سپاه شهداء ضمن اشاره به نقشه های دشمن برای غلبه بر تفکر انقلابی ملت ایران گفت: دشمن با ایجاد اختلافات دینی و قومی در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است و ایجاد اختلافات مذهبی، دینی و قومیتی از دیگر راهکارهای دشمنان است تا میان مردم و اقوام نفوذ کرده و به نظام ضربه بزنند.

گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ سردار طالب رحیمی روز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه بوکان در ابتدای سخنان خود با اشاره به اقدامات مثبت دولت سیزدهم اظهار کرد: در دولت سیزدهم تمام ظرفیت‌های نظام در بخش‌های مختلف حاکمیتی و دولتی در کنار هم قرار گرفته و خطایی که در گذشته در جدا کردن نهادهای انقلابی از نهادهای دولتی اتفاق افتاده بود، اصلاح شده است.

وی ادامه داد: در  چهار دهه گذشته در دو نوبت شاهد روی کار آمدن دولت های انقلابی بودیم  و دولت انقلابی داشتیم و این مهم و نبود مدیران انقلابی جهادگر در راس دستگاههای اجرایی باعث شده بود که از نظر اقتصادی کشور با مشکلات زیادی مواجه شود.

جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: اگر هم اکنون ایران اسلامی در توان نظامی پیشرفت بسیار زیادی کرده و دارای قدرت بازدارندگی فراوانی است، دلیل آن این امر بوده که دلسوزان نظام در راس قدرت هستند.

سردار رحیمی با بیان اینکه دشمن با ایجاد اختلافات دینی و قومی در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: ایجاد اختلافات مذهبی، دینی و قومیتی از دیگر راهکارهای دشمنان است تا میان مردم و اقوام نفوذ کرده و به نظام ضربه بزنند.

وی خدمت به مردم و ارزش‌های انقلاب را از وظایف سپاه عنوان کرد و گفت: سپاه خادم مردم بوده و برای خود هیچ افتخاری را بالاتر از این نمی‌داند از اینرو بطور قطع سپاهیانی که کاری غیر از این انجام دهند به امام و رهبری خیانت کرده‌اند.

سپاه در تمامی موقعیت‌های اجتماعی و سیاسی کشور پیش قدم هستند

امام جمعه بوکان نیز در این مراسم با بیان اینکه سپاه پاسداران در تمامی موقعیت‌های اجتماعی و سیاسی کشور همواره پیشقدم بوده، اظهار کرد: نیروهای سپاه چه در دوران جنگ و چه پس از آن اقدامات ارزنده‌ای برای حفظ دستاوردهای نظام انجام داده‌اند.

ماموستا ملا عباس احمدی ادامه داد: این نیروی مردمی در ایام شیوع کرونا نیز همواره همگام با فعالان عرصه سلامت در مبارز با این ویروس حضوری جدی و فعالانه داشتند.

وی در خصوص کمک های مومنانه سپاه در ایام کرونا نیز گفت: خدماتی که سپاه در حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و نیازمندان انجام داده که در تاریخ نوشته خواهد شد.

در پایان این مراسم از خدمات سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی که مدت چهار سال فرماندهی سپاه بوکان را بر عهده داشت قدردانی و سرهنگ پاسدار صمد محمد علیزاده به عنوان فرمانده جدید سپاه بوکان معرفی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=409240

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه