تاریخ : جمعه, ۱۰ تیر , ۱۴۰۱

احیای واحدهای راکد، اولویت مدیریت آذربایجان غربی در حمایت از تولید است

  • کد خبر : 408588
  • 30 خرداد 1401 - 8:28
احیای واحدهای راکد، اولویت مدیریت آذربایجان غربی در حمایت از تولید است

استاندار آذربایجان غربی گفت: احیای واحدهای راکد به منظور افزایش اشتغال از اولویت های مدیریت استان در حمایت از تولید بشمار می رود.

به گزارش اروم نیوز، محمدصادق معتمدیان امروز در بازدید از کارخانه خوراک دام و طیور آذرکاویان ارومیه، با تاکید بر پرهیز مدیران از پشت میزنشینی و اکتفا به برگزاری جلسه پشت درهای بسته، افزود: مدیران استانی ضمن پیگیری امورات واحدهای تولیدی و صنعتی از وزراتخانه ها، به صورت میدانی نیز در راستای رفع مشکلات این مجموعه ها گام بردارند.

استاندار آذربایجان غربی حمایت از واحدهای راکد استان جهت بازگشت به چرخه تولید را ضروری دانست و تصریح کرد: نگاه دستگاههای متولی و بانکها برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی باید بهبود یافته و تلاش برای رفع مشکلات این واحدها به عنوان یک هدف و اولویت، جایگزین برخی سنگ اندازی ها شود.

وی همچنین با تاکید بر تسریع در روند صدور مجوزهای لازم و ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی، افزود: امورات واحدهای تولیدی و صنعتی آذربایجان غربی احصاء شده و روند رفع مشکلات و احیای واحدهای راکد و نیمه فعال باید تسریع یابد.

معتمدیان با اشاره به تاکید مقامات عالی و ارکان مختلف کشور بر ضرورت کمک به تولید، خاطرنشان کرد: ناهماهنگی بین دستگاههای متولی قابل قبول نبوده و در کنار جذب سرمایه گذاری های جدید، احیای واحدهای راکد و نیمه فعال به عنوان اولویت حمایت از تولید در استان تعریف شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=408588

برچسب ها

ثبت دیدگاه