تاریخ : چهارشنبه, ۸ تیر , ۱۴۰۱

مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق آذربایجان غربی معارفه شد

  • کد خبر : 406423
  • 01 خرداد 1401 - 14:55
مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق آذربایجان غربی معارفه شد
آئین معارفه مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی به صورت ویدئو کنفرانسی با شرکت توانیر برگزار شد.

به گزارش اروم نیوز، این آئین باحضور ویدئو کنفرانسی حمیدرضا پیرپیران معاون هماهنگی توزیع توانیر و قربانی مدیر حراست توانیر، یاسر رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی و مدیر عامل تولید برق استان و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.
حمیدرضا پیرپیران معاون هماهنگی توزیع توانیر ضمن قدردانی از زحمات مجموعه صنعت برق آذربایجان غربی طی چند سال گذشته عنوان کرد: استان آذربایجان غربی همواره در خدمت‌رسانی به مردم پیشتاز بوده‌ و امیدوارم این رویه همچنان ادامه داشته باشد.
وی اضافه کرد: نباید فراموش کنیم که خدمت به مردم یک فرصت است و باید قدر این فرصت را که در اختیار قرار داریم به خوبی بدانیم و به نحوی وظایف محوله خود را انجام دهیم که در میان مردم از مجموعه صنعت برق به نیکی یاد شود.
در ادامه این مراسم طاهر کیامهر مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ضمن تشکر از زحمات نجات اله علی‌نژاد سرپرست شرکت، برخی از چالش های پیش روی شرکت را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد برنامه مدون و ارسالی از سوی شرکت توانیر باید با جدیت و سرعت در سطح استان اجرایی شود.
وی همچنین ادامه داد: هوشمند سازی فعالیت‌ها، جذب حداکثری اعتبارات و بودجه، تعامل با مجموعه مدیریتی استان و استفاده از توانمندی شرکتهای دانش بنیان و مدیریت جهادی فرصت‌هایی است که باید از آن‌ها برای تحقق ماموریت شرکت استفاده شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: بخش هایی نظیرتاب آوری، هوشمند سازی پایش اطلاعات و داده‌ها، اصلاح تعرفه‌ها، اقتصاد صنعت برق و امنیت شبکه و نیز بحث‌هایی نظیر قرائت مکانیزه، انرژی‌های نو و تجدیدپذیرو بسیاری دیگر از این موارد را نمی‌توان در ساختارسنتی و فعلی توزیع پیگیری کرد و نیاز به ساختار و برنامه ویژه دارند.
وی در ادامه سخنان خود هم مرزی استان آذربایجان غربی با چندین کشور و شاهراه تجاری با اروپا و چندین کشور دیگر را از مزیت‌های مغفول استان در صنعت برق بر شمرد و گفت: همسایگی آذربایجان غربی با چندین کشور قابلیت تبدیل شدن به شاهراه تبادل انرژی را دارد که این امر مسئولیت مدیران صنعت برق استان را سنگین‌تر می‌کند.
انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
مرزهای کشور با تجهیزات و فناوری های روز پایش و کنترل می شود
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=406423

برچسب ها

ثبت دیدگاه