تاریخ : سه شنبه, ۷ تیر , ۱۴۰۱
کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه:

توزیع عادلانه یارانه‌ها موجب رونقزندگی مردم را رونق می‌بخشد

  • کد خبر : 405555
  • 25 اردیبهشت 1401 - 9:56
توزیع عادلانه یارانه‌ها موجب رونقزندگی مردم را رونق می‌بخشد
کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه گفت: اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها کمک بزرگی به اقشار کم‌ درآمد جامعه بوده و زندگی آنها را رونق بخشیده و موجب تحقق عدالت اجتماعی است.

به گزارش اروم نیوز، کشیش «داریاووش عزیزیان» در گفت و گو با خبرنگاران، در خصوص اقدام دولت در مورد یارانه ها، اظهار کرد: همه اقشاری که در کشور زندگی می‌کنند، از توانایی مالی بالایی برای امرار معاش بهره‌مند نیستند بنابراین توزیع عادلانه یارانه‌ها باعث می‌شود این قشر بتوانند چرخه زندگی خود را به حرکت در آورند.

وی ادامه داد: این اقدام دولت سیزدهم، باعث دور شدن فرصت‌طلبان و دلالان از بازار کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم شده و اجازه نمی‌دهد روی کالاهای مورد نیاز مردم قیمت‌های کذایی گذاشته شود.

داریاووش عزیزیان با بیان اینکه تحریم و مشکلات اقتصادی یا برخی مسایل دیگر گاهی اوقات تعادل در بازار را بر هم زده که بیشترین ضرر هم متوجه اقشار کم‌درآمد است، اظهار کرد: در تمام برهه‌ها دولت با اتخاذ راهکارهای مختلف مردم بویژه اقشار ضعیف جامعه را مورد حمایت قرار داده و این بار نیز با توریع عادلانه یارانه‌ها آنها امکان زندگی آرام آنها را فراهم کرده است.

کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه با بیان اینکه اگر امروز نگاهی به کشورهای افغانستان، عراق و سوریه کنیم می‌بینیم‌ آزادی، ‌زندگی و آرامش در کوله پشتی سرباز بیگانه پیدا نمی‌شود بلکه در درون کشورشان باید آن را بدست آورند، گفت: ‌اگر می‌خواهیم با آرامش و امنیت زندگی کنیم، باید بدانیم این مهم در سایه دست در دست هم دادن، اتحاد، ‌همدلی و هوشیاری در برابر بدخواهان کشور مُیسر می‌شود.

عزیزیان تاکید کرد: برای ثبات انقلاب و ‌عدم وابستگی کشور خون‌های زیادی ریخته شده و جان‌های زیادی فدا شده است، اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی به آسانی بدست نیامده، بنابراین نباید با ناآ گاهی زمینه را برای نفوذ دشمنان فراهم کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=405555

ثبت دیدگاه