تاریخ : دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱
نماینده مجلس:

ارز ۴۲۰۰ تومانی در دولت گذشته به سفره مردم نرسید

  • کد خبر : 405292
  • 21 اردیبهشت 1401 - 11:55
ارز ۴۲۰۰ تومانی در دولت گذشته به سفره مردم نرسید
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای‌‌‌‌‌‌‌ اسلامی گفت: اگر آنطور که بنا بود ارز ۴۲۰۰ بر سر سفره مردم می آمد، باید حداکثر ۱۰ درصد شاهد افزایش قیمت ها بودیم نه صدها درصد و این یعنی ارز ۴۲۰۰ تومانی سر سفره مردم نیامد.

به گزارش اروم نیوز، حسن همتی در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به نقش دولت های گذشته در مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، اظهار کرد: درباره نقش دولت گذشته در مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم همه به خوبی می دانند که موضوع چیست و به آن واقف هستند.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح اصلاح یارانه ها، افزود: در گذشته ارز ۴۲۰۰ تومانی را به افراد خاصی می دادند که بر سر سفره مردم نیامد.

وی با بیان اینکه اگر ارز ۴۲۰۰ تومانی در گذشته بر سر سفره مردم می آمد، وضعیت اینگونه نبود، گفت: اگر آنطور که بنا بود ارز ۴۲۰۰ بر سر سفره مردم می آمد، باید حداکثر ۱۰ درصد شاهد افزایش قیمت ها بودیم نه صدها درصد و این یعنی ارز ۴۲۰۰ تومانی سر سفره مردم نیامد.

همتی تصریح کرد: برخی افراد سود ارز ۴۲۰۰ تومانی را در گذشته بردند و یا اگر به مردم سودی‌ رسید، ارزش چندانی نداشت بنابراین برای مردم منفعتی نداشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=405292

ثبت دیدگاه