تاریخ : دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱
امام جمعه موقت ارومیه:

عبادت و اعمال نیک، بهترین توشه برای آخرت و سعادت انسان است

  • کد خبر : 404817
  • 13 اردیبهشت 1401 - 8:25
عبادت و اعمال نیک، بهترین توشه برای آخرت و سعادت انسان است
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت ارومیه گفت: انسان از فرصت دنیا باید استفاده کند و برای آخرت خود توشه بفرستد.

به گزارش اروم نیوز، آیت الله سیدعلی اکبر قریشی در خطبه های نماز عید فطر در این شهرستان با تاکید براینکه کلیه اعمال انسان در دنیا نزد خداوند آشکار است،گفت: تمامی اعمال اعم از کار خیر و صواب و یا گناهان در نزد خداوند مجسم شده و در قیامت به صورت نعمت و یا عذاب به انسان بازگردانده می شود.

وی با بیان اینکه انسان از فرصت دنیا باید استفاده کند و برای آخرت خود توشه بفرستد، افزود: اعمال نیک در روز قیامت به صورت نعمتی برای ما ظاهر خواهند شد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت ارومی اظهار کرد: تسبیحات اربعه از زبان مومن در دنیا به مصالح طلا و نقره تبدیل می شود و بنای آخرت مومن توسط این اذکار ساخته می شود. لذا نباید انسان از این فرصت غافل شود و پیش از رسیدن روز حسرت برای آخرت خود توشه بفرستد.

 آیت الله قریشی  با بیان اینکه همواره احترام به والدین و خشنودی آنها مورد تاکید اسلام بوده است، تصریح کرد: اجر و ثواب لحظه ای خشنودی والدین همتراز و حتی بالاتر از جهاد در راه خداوند است که این نشان از سفارش اسلام به توجه و احترام به والدین است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=404817

ثبت دیدگاه