تاریخ : چهارشنبه, ۸ تیر , ۱۴۰۱
طی امسال؛

عزم دولت برای بهبود محورهای مواصلاتی روستایی در خوی

  • کد خبر : 402393
  • 21 فروردین 1401 - 8:24
عزم دولت برای بهبود محورهای مواصلاتی روستایی در خوی
رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای خوی گفت: با عزم دولت برای بهبود محورهای مواصلاتی ، بیش از ۵۰ کیلومتر از راه‌های روستایی خوی آسفالت می‌شود.

به گزارش اروم نیوز اصغر کاظمی در گفت و گو با خبرنگار آذرباخیش از عزم دولت برای بهبود محورهای مواصلاتی روستایی در شهرستان خوی خبرداد و افزود : آسفالت راه روستایی «پسک بدلان» به طول ۱۰کیلومتر، «قشقابلاغ» به طول پنج کیلومتر، «یاریم قیه» به طول سه کیلومتر، «حبش و کلت» به طول هفت کیلومتر و روستاهای «قره آغاج»، «شیوان کندی» و «کاپوت الند» هرکدام به طول پنج کیلومتر امسال آسفالت می‌شود.

وی همچنین اعلام کرد: لکه گیری و روکش محور خوی – چالدران بطول ۴۰ کیلومتر  از شهر نمونه گردشگری فیرورق تا شهر زرآباد با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریالی به پیمانکار واگذار شده است.

کاظمی ادامه داد: امسال با اعتبار ۲۰ میلیارد ریالی نیز محور برگشت ایواوغلی خوی آسفالت و خط کشی راه ها هم بلافاصله بعد از آسفالت انجام می‌شود.

رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای با تاکید بر عزم دولت برای بهبود محورهای مواصلاتی، گفت: در طول ۲ سال اخیر شهرستان خوی در بخش آسفالت درحوزه راه های مواصلاتی به شهر و راه های روستایی جهش قابل توجهی داشته است.

انتهای خبر/

بیشتر بخوانید..
مطالبات مصدومان شیمیایی سردشت پیگیری می شود/ نواقص و کمبودهای کلینیک مصدومان شیمیایی سردشت برطرف می شود
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=402393

ثبت دیدگاه