تاریخ : سه شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۴۰۱
امام جمعه بوکان:

لزوم برخورد جدی با اقدام رذیلانه مشهد

  • کد خبر : 402265
  • 16 فروردین 1401 - 19:10
لزوم برخورد جدی با اقدام رذیلانه مشهد
امام جمعه اهل سنت بوکان به دنبال حادثه ناجوانمردانه در حرم رضوی و تعرض به ساحت مقدس امام رضا ( ع) و شهادت یک روحانی ضمن محکوم کردن شدید این اقدام رذیلانه خواستار برخورد جدی با عوامل این اقدام شد.

به گزارش اروم نیوز، ماموستا ملا عباس احمدی در گفت و گو با خبرنگار کانی پرس، گفت: حادثه امروز نشان داد دشمنان این انقلاب برای رسیدن به اهداف خود حاضرند دست به هر کاری بزنند

وی افزود: تعرض به حریم ساحت حرم رضوی ضایعه ای بس بزرگ است که دشمنان اسلام آن را طراحی و پیاده کرده اند.

این ماموستای اهل سنت استان آذربایجان غربی تصریح کرد: روحانیت و مردم دو بخش جدا ناشدنی از تاریخ و هویت این سرزمین اسلامی هستند و بی تردید این گونه اقدامات پست و ناجوانمردانه هیچ گاه نمی تواند میان روحانیت و مردم انشقاق ایجاد کند.

امام جمعه بوکان در ادامه با اشاره به وجود دست های پشت پرده این حادثه ناگوار ادامه داد؛ تکفیری ها و گروهک های تندروی اسلامی که همه ساخته و پرداخته استکبار جهانی هستند را باید عامل چنین حرکت های دانست و نیاز است نهاد های امنیتی به شدت با چنین گروهک های ضد اسلامی برخورد کنند.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام در طول یک قرن گذشته چندین بار به ساحت مقدس حرم رضوی از واقعه مسجد گوهر شاد گرفته تا انفجار تروریستی گروهک منافقین تعرض کردند اما هیچ گاه که مقاصد شوم خود نرسیده اند بلکه اقدام آنان نتیجه عکس داده و روحانیت و مردم بیش از گذشته به هم نزدیکتر شده اند.

بیشتر بخوانید..
عزاداری تاسوعای حسینی در ماکو
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=402265

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه