تاریخ : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱
از ۵ بهمن؛

افتتاح نمایشگاه تخصصی توانمندی های بخش تعاون در ارومیه

  • کد خبر : 394485
  • 06 بهمن 1400 - 9:46
افتتاح نمایشگاه تخصصی توانمندی های بخش تعاون در ارومیه
نمایشگاه تخصصی توانمندی های بخش تعاون در نمایشگاه بین المللی ارومیه افتتاح شد.

به گزارش اروم نیوز، باقرخلیلی در مراسم افتتاح نمایشگاه تخصصی توانمندی های بخش تعاون در ارومیه، اظهار کرد: این نمایشگاه از امروز لغایت ۸بهمن در محل نمایشگاه های بین المللی ارومیه دایر است.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه ۲۵ غرفه دایر است ، تصریح کرد: در این نمایشگاه تعاونی های از استان های آذربایجان غربی و شرقی ، تهران ، اصفهان و کرمانشاه حضور دارند.

رییس اتاق تعاون آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه تمامی فعالان بخش تعاون استان و چند بخش خصوصی در تولید لوازم خانگی، مبلمان، لوستر ، نقل و حبوبات شرکت دارند.

خلیلی افزود: با توجه به شیوع کرونا و متضرر شدن واحدهای تولیدی و تعاونی، درصدد هستیم با برپایی نمایشگاه های این چنینی کشور و داخل استان را با توانمندی های بخش تعاون و خصوصی آشنا و موجب رونق بخشی به این واحدها  باشیم.

وی ادامه داد: آذربایجان غربی شاه راه ارتباطی ایران با اروپا است باید از این ظرفیت با شناساندن ظرفیت های تولیدی استان بهینه استفاده کرد.

وی افزود: علاقمندان می توانند از امروز لغایت ۸بهمن از ساعت ۱۶تا ۲۲شب در پارک جنگلی محل نمایشگاه های بین المللی ارومیه از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=394485

ثبت دیدگاه