تاریخ : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱
طی مراسمی؛

سرپرست جدید فرمانداری ماکو معرفی شد

  • کد خبر : 394337
  • 04 بهمن 1400 - 17:32
سرپرست جدید فرمانداری ماکو معرفی شد
با حضور سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌غربی سرپرست جدید فرمانداری ماکو معرفی شد.

به گزارش اروم نیوز ؛ به نقل از مرزداران، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی در آیین معارفه سرپرست جدید فرمانداری ماکو با اشاره به رویکرد مقام عالی استان مبنی بر مدیریت حضوری در میان مردم گفت: باید مشکلات را دید و بر اساس احوال و پتانسیل های آنان تصمیم گیری کرد .

رضا ابراهیمی اظهار داشت: ایام الله دهه فجر درحقیقت تحولی در نظام سیاسی ایران به رهبری حضرت امام (ره) بود که منجر به سرنگونی رژیم طاغوت شد.

وی در ادامه با بیان اینکه این ایام برای ما مهم و حیاتی است، افزود: در حقیقت نظام سیاسی جمهوری اسلامی در این ایام شکل گرفته است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی ادامه داد: شکل گیری جمهوری اسلامی به فرموده حضرت امام که “نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر” بود، در واقع هم ماهیت اسلامی دارد و هم دموکراسی در شاکله آن موجود است.

ابراهیمی هدف کارگزاران جمهوری اسلامی را  اجرای قوانین الهی در جامعه خواند و اضافه کرد: حاکمیت الهی به معنای اجرای دستورات دینی و الهی و پیاده سازی آن در جامعه است.

وی ادامه داد:‌ هر نظام سیاسی باید از ۲ شاخصه مقبولیت و مشروعیت برخوردار باشد و انتخابات پرشور در کشور نتیجه پیوند مشروعیت و مقبولیت نظام اسلامی است.

وی همچنین با بیان اینکه به فرموده حضرت امام (ٰه) این انقلاب، انقلاب مستضعفان است، اذعان داشت: ما انقلاب کردیم تا تحت سیطره دیگران نباشیم و اگر امروز در صحنه داخلی و بین الملل به پای خود ایستاده ایم و تکیه به کشورهای خارجی نداریم، نتیجه همان گفتمان انقلاب است.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=394337

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه