تاریخ : دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱

کرونا مشارکت در نمایشگاه الکترونیک مصرفی ۲۰۲۲ را ۷۰ درصد کاهش داد

  • کد خبر : 392208
  • 24 دی 1400 - 7:49
کرونا مشارکت در نمایشگاه الکترونیک مصرفی ۲۰۲۲ را ۷۰ درصد کاهش داد
گروه علم و آموزش ایرنا از خبرگزاری آسوشیتدپرس، «انجمن فناوری های مصرفی» اعلام کرد که بیش از ۴۵ هزار نفر در این رویداد چند روزه در لاس وگاس استریپ که روز جمعه پایان یافت، شرکت داشتند.

این در حالی است که در کنوانسیون ۲۰۲۰، بیش از ۱۷۰ هزار نفر حضور داشتند. بر اساس آخرین ارقام به روز شده انجمن فناوری های مصرفی که روز جمعه منتشر شد، تعداد شرکت کننگان در کنوانسیون ۲۰۲۲، بیش از ۴۰ هزار نفر بود.

همه‌گیری کووید-۱۹ باعث شد که انجمن فناوری های مصرفی، کنفرانس ۲۰۲۱ را به صورت آنلاین برگزار کند، اما این گروه تجاری هشت ماه پیش تصمیم گرفت که نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی ( CES ۲۰۲۲) را به صورت حضوری در لاس وگاس برگزار کند.

این کار در بحبوحه افزایش عفونت های سویه اومیکرون کرونا در جهان که اواخر سال میلادی گذشته ظهور کرد، چالش برانگیز بود. شرکت کنندگان در این کنفرانس ملزم بودند که در طبقات این نمایشگاه که روز چهارشنبه افتتاح شد، ماسک بپوشند و کارت واکسیناسیون خود را قبل از ورود به این نمایشگاه نشان دهند. اما افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ باعث شد که تعدادی از شرکت های بزرگ فناوری چند هفته قبل از برگزاری این نمایشگاه از این کنفرانس خارج شوند.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=392208

ثبت دیدگاه