تاریخ : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱

مهلت دوروزه به ناشران خارجی برای نمایشگاه مجازی کتاب

  • کد خبر : 392401
  • 24 دی 1400 - 7:49
مهلت دوروزه به ناشران خارجی برای نمایشگاه مجازی کتاب
متولیان برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کردند که ناشران و نمایندگی ناشران خارجی متقاضی حضور در این رویداد تنها تا روز سه ‌شنبه (بیست‌ویکم دی‌ماه ۱۴۰۰) فرصت دارند تا نواقص ثبت‌نامی خود را برطرف کنند.

 

به گزارش ایسنا و به نقل از ستادخبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، امکان و فرصتی برای ناشران و نمایندگی ناشران خارجی که ثبت‌نام‌شان در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ناقص مانده است، فراهم شده تا بتوانند نواقص ثبت‌نامی خود را تکمیل و برطرف کنند.

به همین علت این گروه از متقاضیان حضور در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از روز دوشنبه (بیستم دی‌ماه ۱۴۰۰) به مدت دو روز تا سه‌شنبه (بیست‌ویکم دی‌ماه ۱۴۰۰) فرصت دارند تا درخصوص رفع نواقص ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

همچنین یادآوری شده است که مبنای عرضه کتاب‌ها از سال ۲۰۱۷ به بالا خواهد بود.

بنا بر اعلام، همه ناشران و نمایندگی ناشران خارجی که ثبت ‌نامشان کامل شده است نیز می‌توانند در این مدت با ورود به صفحه خود نسبت به ویرایش اطلاعات نشر، شماره حساب، متصدی غرفه و غیره اقدام کنند.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا دهم بهمن‌ماه ١۴٠٠ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

بیشتر بخوانید..
مدیریت فضای مجازی و تولید محتوای اثرگذار در دستور کار قرار گیرد/داشتن پیوست فرهنگی برای مدیریت مسائل اجتماعی و فرهنگی ضروری است
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=392401

ثبت دیدگاه