تاریخ : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱
تا کنون؛

ایجاد ۶۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌غربی

  • کد خبر : 391529
  • 16 دی 1400 - 0:17
ایجاد ۶۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌غربی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 6 هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در استان فراهم شده است، افزود: تاکنون 226 میلیارد تومان برای ایجاد فرصت های شغلی طبق برنامه جذب شده است .

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، جعفر پژوهان در حاشیه نشست با کارآفرینان و مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی در گفت و گو با خبرنگار ما، با اشاره به هدفگذاری ایجاد ۱۱ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت پوشش، اظهار کرد: برای این منظور ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه ۶ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در استان فراهم شده است، افزود: تاکنون ۲۲۶ میلیارد تومان برای ایجاد فرصت های شغلی طبق برنامه جذب شده است .

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: برای سال آینده نیز ۱۴ هزار فرصت شغلی با برآورد ۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار در استان برنامه‌ریزی شده تا در جهت اشتغالزایی و توانمند سازی مددجویان اقدام شود.

پژوهان بیان کرد: در برابر به کارگیری مددجویان در واحدهای تولیدی، کمیته امداد از آنها در طرح‌های حمایتی شامل معرفی نیروی کار ماهر، پرداخت تسهیلات و حق بیمه کارفرمایان حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
دوچرخه‌سوار میاندوآبی قهرمان استقامت لیگ دسته یک جاده کشور شد
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=391529

ثبت دیدگاه