تاریخ : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱
مسوول ستاد مردمی غدیر ارومیه خبر داد:

فعالیت بیش از ۱۰۰ هیات در ارومیه در دهه امامت و ولایت

  • کد خبر : 380517
  • 06 مرداد 1400 - 10:14
فعالیت بیش از ۱۰۰ هیات در ارومیه در دهه امامت و ولایت
مسوول ستاد مردمی غدیر ارومیه گفت: بیش از 100 هیات در ارومیه با یک هزار نفر از جوانان و علاقه‌مندان این شهر در دهه امامت و ولایت برای اجرای برنامه‌های گرامیداشت اعیاد غدیر فعالیت دارند.

مسعود خالقی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز اظهار کرد: پیام غدیر این است که بشریت پس از پیامبر اسلام (ص) به حال خود رها نشده بلکه مسلمانان همیشه نیاز به تعالیم اسلام و مجریان اسلام از طرف خداوند متعال دارند و این گونه نیست که همانند تفکر لیبرالسیتی نیازی به تعالیم انبیا نداشته باشند بلکه در حوزه های مختلف  اعم از اقتصادی و سیاسی نیاز به راهنمایی و هدایت دارند.

وی افزود:‌ در حقیقت غدیر و حضرت علی (ع) عامل مشترک و وحدت بین تمام مسلمانان اعم از اهل تسنن و تشیع است و وظیفه مسلمانان در همه جهان ابلاغ پیام غدیر به جهانیان است.

خالقی با اشاره به برگزاری ۱۲ عنوان فعالیت در دهه امامت و ولایت گفت: برگزاری مسابقه حفظ خطابه غدیر، هر هیات یک خیابان علوی، سفیران علوی، توزیع پوستر غدیر، اطعام علوی با پخت و توزیع ۳ هزار پرس غذا، علمداران علوی و علمگردانی در ۵ نقطه شهر، حضور حافظان غدیر در مساجد، تهیه و نصب کتیبه های غدیر در شهر، برپایی موکب‌های غدیر و نیز برپایی جشن‌های خیابانی و ایستگاه‌های صلواتی از جمله برنامه های دوستان غدیر است.

مسوول ستاد مردمی غدیر ارومیه گفت: بیش از یک هزار نفر در قالب ۱۰۰ هیات در ارومیه در این گروه‌های دوستان فعالیت دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=380517

ثبت دیدگاه