تاریخ : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی:

حقوق بشر آمریکایی مترداف با پایمال شدن حقوق مردم است

  • کد خبر : 378576
  • 08 تیر 1400 - 11:07
حقوق بشر آمریکایی مترداف با پایمال شدن حقوق مردم است
عیسی زاده گفت: حقوق بشر به سبک آمریکایی قضاوت بر مبنای ترجیحات و منافع سیاسی و چشم پوشی از هر جنایتی است.

به گزارش اروم نیوز، مهدی عیسی زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، با اشاره به قرارگرفتن در هفته حقوق بشر آمریکایی، افزود: آمریکا هیچ وقت صادق نبوده و خوی استکباری طاغوت و آمریکا به گونه ای است که هر زمان، در موضوعی سودی به او برسد سکوت می کند و هرجا به ضررش باشد، چنگ و دندان نشان می دهد.

وی با بیان اینکه آمریکا همواره دنبال منفعت خویش بوده است، گفت: ننگ و نفرین بر مدعیان حقوق بشر که هر جا به منفعت آنها بوده و هرکس همراه با آنها بوده در مقابل جنایت هایش سکوت کرده اند.

عیسی زاده با اشاره به اینکه حقوق بشر آمریکایی مترادف با غارت و خونریزی، خشونت و به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان است، تصریح کرد: تجهیز گروههای نیابتی  برای ترور انسان های بیگناه، تسلیح صدام علیه ایران، بمباران شیمیایی سردشت توسط رژیم بعثی عراق از جمله مواردی هستند که دولت های غربی و آمریکا و مدعیان حقوق بشر در مقابل آنها سکوت پیشه کرده و هیچ یک از آنها را محکوم نکرده اند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: روزی که هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس را سرنگون کردند، مدعیان حقوق بشر کجا بودند؟ وقتی مردم مظلوم فلسطین و غزه را به خاک و خون کشیدند، مدعیان حقوق بشر چرا ساکت نشسته اند؟

وی ادامه داد: وقتی در عراق و افغانستان کودکان و زنان را با بمب گذاری به خاک و خون می کشند، مدعیان حقوق بشر کجا هستند؟ وقتی پلیس آمریکایی زیر زانوی خود یک سیاه پوست را خفه می کند، پس آن موقع حقوق بشر کجاست؟

بیشتر بخوانید..
۵۶ جایگاه سی ان جی در جنوب آذربایجان غربی فعال است

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عربستان و  حاکمان کشورهای حاشیه خلیج فارس بدترین جنایات را مرتکب شده اند ولی چون گاوشیرده برای آمریکا هستند؛ مدعیان حقوق بشر در مقابل آنها سکوت کرده اند.

عیسی زاده افزود: حقوق بشر به سبک آمریکایی یعنی قضاوت بر مبنای ترجیحات و منافع سیاسی، یعنی اینکه یک قاتل و جانی را نامزد جایزه صلح نوبل کنید چون همراه با شماست و به نفع تان هست ولی در مقابل کشتار مسلمانان و مردم بیگناه در جای جای دنیا، سکوت پیشه کنید.

وی  با اشاره به اینکه حقوق بشر آمریکایی در ضدیت با دین و کرامت انسان است، تصریح کرد: حقوق بشر دینی و اسلامی، حقیقی و صادقانه و بر اساس کرامت انسان است ولی حقوق بشر آمریکایی، حقوق بشر ادعایی و دروغین و بر اساس منافع سیاسی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=378576

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه