تاریخ : دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱
طی یک سال گذشته رخ داد؛

۶۳۹ عملیات امداد و نجات آتش نشانان بوکان

  • کد خبر : 374418
  • 19 فروردین 1400 - 8:20
۶۳۹ عملیات امداد و نجات آتش نشانان بوکان
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: طی یک سال گذشته 639 عمليات نجات و اطفای حريق توسط اين سازمان انجام شده كه نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن 14 درصد رشد داشت.

به گزارش اروم نیوز، سید فواد هاشمی در گفت و گو با کانی پرس؛ اظهار داشت: ایستگاه های مختلف سطح شهر طی سال گذشته به ۲۸۵ حادثه آتش سوزی و ۳۵۴ مورد عملیات امدادی آتش نشانی بوکان اعزام شده اند.

وی افزود: در این مدت ۶۷ باب منزل مسکونی، ۴۷ مورد مغازه و کارگاه، ۵۴ دستگاه خودرو و همچنین بیش از ۷۰ قطعه باغ و زمین زراعی در سطح شهرستان طعمه حریق شده که متاسفانه عدم رعایت توصیه های ایمنی علّت بروز بیشتر این حوادث بوده است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان تصریح کرد: طی سال گذشته و از آغاز گسترش شیوع ویروس کرونا در این شهر، حمل تمامی فوتی های ناشی از این بیماری نیز توسط خودروی فوت بر این سازمان انجام گرفته است.

هاشمی در ادامه به افزایش آپارتمان سازی و ساختمان‌های مرتفع در شهر بوکان اشاره کرد و افزود: تجهیزات اطفای حریق سازمان آتش نشانی در این شهر متناسب با ساختمان‌های با ارتفاع بلند نیست.

هاشمی ادامه داد: اطفای حریق ساختمان‌های بلند نیاز به نردبان هیدرولیکی  و دیگر تجهیزات خاص دارد  که برای تهیه ان همت همه مدیران و خیران شهرستان لازم است.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
عزاداری تاسوعای حسینی در ماکو
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=374418

ثبت دیدگاه