تاریخ : دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱
طی امسال؛

۳۶۸ حادثه مختلف در خوی رخ داد

  • کد خبر : 372207
  • 10 اسفند 1399 - 10:14
۳۶۸ حادثه مختلف در خوی رخ داد
رییس سازمان آتش نشانی خوی گفت: طی امسال 368 مورد حادثه در شهرستان خوی رخ داده که بیشترین میزان حوادث به آتش سوزی اختصاص دارد.

به گزارش اروم نیوز، عباس پورحاجی در گفت و گو با آذرباخیش، اظهار داشت: از این تعداد ۳۴ مورد آتش سوزی مربوط به منازل، ۲۴ مورد واحد تجاری،۱۰ مورد اماکن عمومی و دولتی، ۸۰ مورد آتش سوزی وسایل نقلیه و موتور سیکلت، ۴۱ مورد آتش سوزی باغ ها و دامداری، هشت مورد آتش سوزی در کارخانجات و یک مورد اماکن مخروبه بوده است.

وی گفت: تعداد ۶ مورد از حوادث نیز به سقوط در چاه و ریزش سیل در منازل اختصاص داشته و ۱۷ مورد از حوادث نیز مربوط به چرخ گوشت و اشیای حلقوی بوده است.

رییس سازمان آتش نشانی خوی، اضافه کرد: تعداد ۳۶ مورد از حوادث مربوط به محبوس شدن در آسانسور و اماکن، ۱۰مورد مربوط به سقوط در چاه، ورود سیل به منازل، سقوط از ارتفاع، پنج مورد مربوط به رفع خطر اتصالات برق شبکه بوده است.

پورحاجی گفت: همچنین ۶۴ مورد نیز به خطرات جانواران وحشی و خانگی اختصاص داشته است.

وی اظهار داشت: صدوریک هزار و ۲۳۳ مورد گواهی ایمنی نقشه‌های ساختمانی نیز یکی از مهمترین بخش‌های عملکردی سازمان بوده و ۲۱۳ مورد نیز معرفی برای اخذ گواهی ایمنی صنوف صورت گرفته است.

وی گفت: ۲۳ مورد صدور گواهی حادثه و ۱۴ مورد همکاری با ادارات شهرستان و واحدهای مختلف شهرداری، از دیگر اقداماتی است که از سوی سازمان آتش نشانی خوی طی امسال صورت گرفته است.

رییس سازمان آتش نشانی خوی، گفت: تعداد ۱۵ مورد مانور عملیاتی نیز در این مدت انجام شده است.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
عزاداری تاسوعای حسینی در ماکو
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=372207

ثبت دیدگاه